0
0
0

0.00грн.

Газонна трава

0
Трава газонна DLF-Trifolium Ornamental (Орнаментал) відмінно росте як на сонці, так і в тіні. Ця суміш добре переносить тінь переходить. Травосуміш Ornamental (Орнаментал) чудово утворює м'який, щільний і низькорослий газон. Газон швидко відновлюєтьс..
270.00грн.
Купити
0
Трава газонна DLF-Trifolium Ornamental (Орнаментал) відмінно росте як на сонці, так і в тіні. Ця суміш добре переносить тінь переходить. Травосуміш Ornamental (Орнаментал) чудово утворює м'який, щільний і низькорослий газон. Газон швидко відновлюєтьс..
1 550.00грн.
Купити
0
Газонна травосуміш Серія Quickstart ® "СТАДІОН"Ексклюзивний склад на ринку України! Унікальний метод обробки Quickstart ®?Це високоефективна газонна суміш була&..
2 000.00грн.
Купити
0
Газонна трава TURFLINE ORNAMENTAL (7,5 КГ) (Данія) - якісна суміш, що складається з тонколисті видів, що дає Вам краще покриття компактних і низькорослих трав. Суміш добре росте як на сонці, так і в тіні. Розвиток різом забезпечує гарне відновлення п..
1 700.00грн.
Купити
0
Газонна трава TURFLINE PLAYGROUND (20 КГ) (Данія) Універсальна спортивно-ігрова суміш для створення газонів на дитячих майданчиках і в місцях масового відпочинку. Відрізняється високою стійкістю до навантажень, володіє міцним дерном і високою здатні..
2 500.00грн.
Купити
0
Газонна трава TURFLINE SPORT (20 КГ) (Данія) Спеціальна суміш газонних трав Turfline Sport - ідеальний вибір при необхідності отримати стійкий до рег..
3 500.00грн.
Купити
0
Газонна трава АНГЛІЙСЬКИЙ САД 400 Г (Німеччина) Класичний англійський газон відрізняється акуратністю і витонченістю. Створює смарагдовий "килим" з щільною і..
130.00грн.
Купити
0
Газонна трава ГАЗОН СВІТЛОЛЮБНИЙ, 400 Г (Німеччина)Відповідає усім специфічним вимогам до створення газонних покриттів. Характеризується газо- і пылестойкостью, щіл..
90.00грн.
Купити
0
Газонна трава ЛІЛІПУТ 800 Г (Німеччина) Декоративна травосуміш повільно зростаючих низькорослих трав. Утворює роскошноегустое покриття, що не вимагає частих ст..
208.00грн.
Купити
0
Газонна трава НИЗЬКОРОСЛИЙ ГАЗОН - MINI RASEN (10 КГ) (Німеччина) Якісна суміш, що складається з тонколистных видів, що дає Вам краще покриття комп..
1 299.99грн.
Купити
0
Газонна трава ПОСУХОСТІЙКИЙ - GEBRAUCHSRASEN TROCKENLAGE (10 КГ) Суміш насіння посухостійкого, що формує щільний травостой, що не вимагає частого поливу.&nbs..
1 950.00грн.
Купити
0
Высокодекоративная, засухостойчивая смесь. Имеет стойкость к высоким температурам воздуха. Отличается сочно-зеленым цветом травостоя. Отвечает всем специфическим требованиям к созданию газонных покрытий. Характеризуется газо- и пылестойкостью, плотны..
120.00грн.
Купити
0
Газонна трава ТІНЬОВИТРИВАЛИЙ, 800 Г (Німеччина)Газон насичений смарагдово-зеленим кольором з ранньої весни до осені. Легко адаптується до різних типів грунту,&..
125.00грн.
Купити
0
Газонна трава "ZWERGRASEN" ліліпут 10 КГ (Німеччина) Шовковиста травосуміш найвищої якості складається з сортів трав з красивим акуратним тонким листям, переважають низькорослі трави. Створює смарагдово-зелений однорідний покрив.Склад газонної трави ..
2 000.00грн.
Купити
0
Газонна трава - UNIVERSAL (10 КГ) (Німеччина) Рекомендується для використання на різних типах грунтів, в затінених і на сонячних ділянках. Застосовується для озелененияприусадебных ділянок, парків, житлових зон. Сорти трав, що входять до складу харак..
1 600.00грн.
Купити
0
Газонна трава "DEKOR" ДЕКОРАТИВНИЙ 10 КГ (Німеччина) Шовковиста травосуміш високої якості складається з сортів трав з красивим акуратним тонким листям. Створює смарагдово-зелений однорідний покрив. Використовується виключно для декоративних цілей, по..
1 600.00грн.
Купити
0
Газонна трава MASTERLINE SPORTMASTER (10 КГ) (Данія)MASTERLINE - ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛА. Травосуміші MasterlinEсостоят з виключно високоякісних сортів трав, підібраних т..
4 100.00грн.
Купити
0
Газонна трава TURFLINE PARK (20 КГ) (Данія) Поєднання різних видів вівсяниці червоною з тонконогом луговим дозволяють отримати привабливий щільний газон, щ..
2 500.00грн.
Купити
0
Газонна трава TURFLINE SPORT (7,5 КГ) (Данія) Спеціальна суміш газонних трав Turfline Sport - ідеальний вибір при необхідності отримати стійкий до ре..
1 700.00грн.
Купити
0
Газонна трава універсальна Сан (DLF Trifolium) 20 кг - за рахунок глибоких коренів вівсяниці газон залишається зеленим навіть при недоліку зрошування.&nbs..
2 500.00грн.
Купити
0
Газонна трава WaterLess має дуже високу посухостійкість. Трави, що входять до її складу, з глибокою кореневою системою вимагають набагато менше поливу..
3 800.00грн.
Купити
0
Газонна трава АНГЛІЙСЬКИЙ САД 800 Г (Німеччина)Класичний англійський газон відрізняється акуратністю і витонченістю. Створює смарагдовий "килим" з щільною і&nbs..
251.00грн.
Купити
0
Газонна трава ГОЛЬФ 400 Г (Німеччина) Унікальна газонна травосуміш, яка поєднує в собі високу стійкість до топтання і неперевершений вид. Має дуже&..
120.00грн.
Купити
0
Газонна трава ГОЛЬФ 800 Г (Німеччина) Унікальна газонна травосуміш, яка поєднує в собі високу стійкість до топтання і неперевершений вид. Має дуже&..
210.00грн.
Купити
Газонна трава

Газонна трава:

Гарний трав'яний газон перед нашим будинком або на галявині завжди було бажанням людей, які живуть за містом. Краса зелених галявин, запах свіжо стриженого газону залежить не тільки від насіння газонної травосуміші, а також і від догляду за ними, правильної посадки та поливу.

Правильний вибір Газонної трави є дуже важливою частиною самого газону, як і рослини, підібрані садівником або ландшафтним дизайнером.

Для того, щоб Ваш газон приносив максимально задоволення і не завдавав клопоту, потрібно його правильно підібрати, а також правильно підготувати ділянку.

Види Газонних трав:

Існують кілька видів газонної трави, і вони поділяються на два типи:

Монокультура – ​​є насіння одного типу трави. Найчастіше використовуються для створення спортивних полів та англійських газонів. Особливість такого типу трави, що він більш вибагливий у догляді, але він і красивіший за суміш насіння.

Суміш насіння - це суміш, яка складається з різного виду трави, вона не вибаглива у догляді та посадці.

Різновиди трав'яних сумішей:

Газонна трава Сонячна – це газонна трава, яка витримує прямі сонячні промені і при цьому не жовтіє, вона має хорошу кореневу систему, завдяки якій потрібно менше поливу. Також перевага посухостійкої трави в тому, що вона складається в основному з Овсяниці, а цей вид насіння вузьколистий і зростає повільніше за решту. Тому купуючи Насіння Посухостійкої Трави ми отримуємо гарний зелений газон, який ще й повільно росте. (Turfline Sunshine, як і Turfline Sport)

Спортивна трава – це травосумішка, яка розрахована на великі навантаження, на те, що по ній ходитиму, бігатиму, гратиму у футбол, на ній можна не бояться вигулювати собак навіть великих порід. Газон для спорту так само стійкий до сонячних променів, оскільки планується, що на спортивному газоні гратимуть просто неба. (Turfline Sport, Turfline PLAYGROUND,

Низькоросла трава - це спеціальне насіння для газону, яке росте в 2, а то і в 3 рази повільніше за інші види трав, зручно використовувати на ділянках там, де немає частого поливу або де не хочеться часто косити траву (TurflinE ECO LAWN,

Універсальна трава - це суміш газонних трав, яка підходить для різних типів ділянок, тіньових, сонячних, спортивних, вона відрізняється прийнятною ціною і тим, що вам не треба думати, в якому місці, яку траву посадити.

Тіньова трава - це суміш газонних трав, які розраховані на те, що вони будуть рости в тіні, спеціальні сорти виведені для того, щоб не псуватися і не цвілі без достатньої кількості світла.

Види ґрунту:

Існує різні види ґрунту і у зв'язку з їх особливістю вони по-різному можуть поводитися з газонною травою:

 • Піщаний ґрунт: легко перекопати виглядає дуже красиво, але при поливі вся вода йтиме швидко і наші рослини залишатимуться без води.
 • Чорнозем: що може бути краще ніж чорнозем для всіх культур багатий мінералами та корисними речовинами, які так потрібні рослинам, але на практиці не все так добре, тому що сам по собі чорнозем дуже щільний і мало того, що його дуже важко перекопати так і вода через нього дуже погано йтиме в кореневу систему і рослини знову ж таки недоотримуватимуть поливу.
 • Глиняний грунт, дуже схожий на чорнозем, і має майже ті ж плюси і мінуси.
 • Змішаний ґрунт, це ідеальне рішення для Вашої дачної ділянки та, зокрема, для Газонної трави. Він буде як багатий корисними речовинами, але і так само доставлятиме потрібну вологу і добрива туди куди нам потрібно, а саме в кореневу систему.
Підготовка ґрунту перед посівом:

Перш ніж приступити до роботи на ділянці, нам треба правильно його підготувати.

 • Розмітка ділянки, згідно проекту (на цьому етапі можна запланувати та прокласти майбутнє доріжки та клумби з квітами).
 • Обробіток ґрунту від бур'янів гербіцидами, найкраще проводити 2 рази та між ними мати інтервали 10-15 днів.
 • Очищення залишків бур'янів та вирівнювання ділянки.

Після того як ми вибрали газон, який у нас буде, позбулися бур'янів, розмітили ділянку і вирівняли її, наступним етапом є посів.

Інструменти для посіву:
 • Сівалка для трави – може бути як ручна, так і механічна за її допомогою Ви рівномірно внесете насіння газонної трави та добрива в ґрунт (якщо не хочете купувати, можна взяти її в оренду). Якщо все ж таки сівалки у вас немає, тоді можна посіяти траву вручну до цього змішавши її з пісків у пропорції 1:1.
 • Ковзанка, за допомогою якої можна буде трохи притоптати ґрунт для того, щоб вітер та птахи не рознесли насіння.
Посадка Трав'яного Газону Етапи:
 • Скопати та розрівняти ділянку
 • Позбудеться бур'янів
 • Посіяти насіння (вручну чи сівалкою)
 • Присипати трохи ґрунтом (0,5 см) для того, щоб птахи та інші шкідники не з'їли насіння.
 • Прикотити катком
 • 1-2 тижні рясно поливати до утворення калюж.
Догляд за Трав'яним Газоном:
 • Для того, щоб газон був красивішим за нього потрібно частіше стригти, влітку один раз на 14-20 днів, а навесні 5-10 днів.
 • Так само слід пам'ятати, що ходити молодим газоном можна тільки після 10-15 днів
 • Перший скошування здійснюється, коли трава вже виросла на 8-10 см і зрізається не більше 2-3 см.
 • Для гарного та насиченого газону його слід підгодовувати мінеральними добривами згідно з інструкцією виробника.

Передбачити все дуже складно і, напевно, неможливо, кожен маленький нюанс може спричинити наслідки, тому фахівці Компанії Агронавігатор допоможуть не тільки з вибором газонної трави, а також і з усіма нюансами, які можуть статися.

Компанія "АГРОНАВІГАТОР" є офіційним представником компаній "DLF-TRIFOLIUM" Barenburg, Rasenlux DSV Evro Grass Jacklin seed. Якість насіння газонної трави цих виробників давно відома за межами регіонів. Адаптована для використання в різних кліматичних умовах вона дає високі показники продуктивності.

Для будь-якого покупця, незалежно від того, чи купується один мішок газонної трави для робіт на присадибній ділянці, чи велика компанія купує асортимент газонних трав оптом, інтернет-магазин “АГРОНАВІГАТОР” пропонує зручну доставку як по території м. Київ, так і по всій Україні.