0
0
0

0.00грн.

Добрива та Субстрати

0
Добриво від бур'янів Agrecol 1кг. Це спеціальне добриво, призначене для видалення бур'янів з газонів. Нейтралізує дію добрива викликає зупинку росту і розвиток бур'янів, при цьому сприятливо впливаючи на газонну траву. Здорова, інтенсивно росте, част..
165.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Standart NPK Весна-Літо 5кг. Комплексне мінеральне добриво використовується при закладці газону і для підгодівлі. Збалансоване співвідношення елементів забезпечує активний розвиток трав, сприяє їх швидкому відновленню після зими і ..
250.00грн.
Купити
0
Добриво від моху Agrecol 5кг це безпечне, спеціальне добриво, яке уповільнює розвиток моху. У своєму складі містить залізо і азотне добриво. Азот викликає швидке заростання газонної травою порожніх місць, які з'являються після зникнення моху. Зміцнює..
520.00грн.
Купити
0
Добриво від пожовтіння газону Standart NPK 2кг. Це комплексне мінеральне добриво призначене для підживлення газонів з ознаками хлорозу. Збалансований склад добрива містить всі необхідні елементи в оптимальному співвідношенні і легкодоступною для росл..
95.00грн.
Купити
0
Добриво від пожовтіння газону Standart NPK 5кг. Це комплексне мінеральне добриво призначене для підживлення газонів з ознаками хлорозу. Збалансований склад добрива містить всі необхідні елементи в оптимальному співвідношенні і легкодоступною для росл..
210.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol 5кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 г / м2, рівномірно розпод..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol 9кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 г / м2, рівномірно розпод..
920.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol Hortifoska (Хортифоска) 25кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 ..
1 400.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol Hortifoska (Хортифоска) 3кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 г..
250.00грн.
Купити
0
Багатоскладне добриво для газонів Agrecol 5кг - це комплексне добриво призначене для підживлення газонів. Збалансований склад у вигляді N-12%, Р-4,5%, К-9%, а також магнію і мікроелементів відповідає всім потребам газону, забезпечує зростання соковит..
520.00грн.
Купити
0
Багатоскладне добриво для газонів Agrecol 9кг - це комплексне добриво призначене для підживлення газонів. Збалансований склад у вигляді N-12%, Р-4,5%, К-9%, а також магнію і мікроелементів відповідає всім потребам газону, забезпечує зростання соковит..
900.00грн.
Купити
0
Гранульоване добриво Agrecol - швидкий килимовий ефект 10кг - це добриво з підвищеним вмістом азоту (N) 34%, призначене для красивих, декоративних і часто скошуваних газонів, яким бракує азоту, так необхідного для росту трави. Недолік азоту зазвичай ..
900.00грн.
Купити
0
Гранульоване добриво Agrecol - швидкий килимовий ефект 5кг - це добриво з підвищеним вмістом азоту (N) 34%, призначене для красивих, декоративних і часто скошуваних газонів, яким бракує азоту, так необхідного для росту трави. Недолік азоту зазвичай п..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Agrecol 100 діб (3кг) використовується для підживлення газону, ігрових майданчиків, полів для гольфу, декоративних трав. Компоненти добрива після внесення в грунт живлять рослини на протязі сезону вегетації повільно розчиняючись пі..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Agrecol 100 діб (5кг) використовується для підживлення газону, ігрових майданчиків, полів для гольфу, декоративних трав. Компоненти добрива після внесення в грунт живлять рослини на протязі сезону вегетації повільно розчиняючись пі..
800.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Grass Care NPK 6-3-20 + 3 MgO + Fe DCM (Осінь) 25 кг - це добриво довготривалої дії яке допомагає підготувати газон до зимового сезону.Норма внесенняСпортивний газон в період активної вегетації 350 - 600 кг / га, осінь 300 - 600 кг..
1 938.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro All Round 15 кг - застосовують після лікування газону проти бур'янів та мхів, для весняного підживлення. Добриво пролонгованої дії, підтримує сильну кореневу систему для здоров'я і стійкості, оптимально постачає газон..
2 985.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Full Season 15 кг. Добриво пролонгованої дії яке вноситься раз на сезон. Має у своєму складі всі необхідні речовини для підримання зеленого та здорового газону. Підтримує сильну кореневу систему для здоров'я і стійкос..
2 985.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Maintenance 15 кг. Добриво пролонгованої дії для підживлення декоративного газону, дає швидкий візуальний ефект, який довго зберігається. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового г..
2 685.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Maintenance 15 кг. Добриво пролонгованої дії для підживлення декоративного газону, дає швидкий візуальний ефект, який довго зберігається. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового г..
2 500.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Stress Control 15 кг використовують для підвищення стійкост рослин до стрессів викликаних несприятливими погодніми умовами. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового газону. Підтрим..
2 700.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Weed Control 15 кг використовують для знищення сорняків та одночасного підживлення газонної трави. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового газону. Підтримує сильну кореневу систем..
3 200.00грн.
Купити
0
Супер Добриво для газону Pro-Complex 1кг це комплексне добриво застосовується для підживлення всих видів газонів. Добриво зміцнює кореневу систему, надає траві яскравий зелений колір і стимулює активне зростання.Застосування:Добриво вноситися три раз..
110.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Royal Mix Grane Forte 3 кг це комплексне добриво пролонгованої дії застосовується для підживлення всих видів газонних трав. Містить збалансований комплекс макро- та мікроелементів забезпечуючи швидке відновлення рослин після зимово..
330.00грн.
Купити
Добрива та Субстрати

Мікродобрива Козир і ФОЛІК Позакореневе підживлення, за допомогою якого легко урівноважити дисбаланс мінеральних поживних речовин в зелених рослинах. Застосування добрив сприятливо при ослаблених грунтах під час росту і розвитку рослин. Внесення добрива в грунт - це як каталізатор для процесу зростання.

Важливо! Мікродобрива не забруднюють грунт, а тільки доповнюють його, забезпечують додаткову стимуляцію кореневої системи в напрямку поглинання мікроелементів, а саме: Fe, N, K, Mg, Zn і Mn. Добрива активізують процес фотосинтезу та використовуються для томатів, огірків, плодових дерев і баштану. Універсальне добриво для позакореневого підживлення ефективно при посухи і зниженні температур. Живильні речовини засвоюються миттєво, так само швидко відбувається вирівнювання дисбалансу, поліпшується доступність NPK з грунтового покриву. Рідкі добрива сприяють якісному поліпшенню врожаю незалежно від умов навколишнього середовища.

На сайті ТОВ «АГРОНАВІГАТОР» завжди великий вибір рідких добрив для кореневого і листового харчування. Кращі добрива від світових виробників в асортименті на сайті.