0
0
0

0.00грн.

Добриво для газону

0
Добриво від бур'янів Agrecol 1кг. Це спеціальне добриво, призначене для видалення бур'янів з газонів. Нейтралізує дію добрива викликає зупинку росту і розвиток бур'янів, при цьому сприятливо впливаючи на газонну траву. Здорова, інтенсивно росте, част..
165.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Standart NPK Весна-Літо 5кг. Комплексне мінеральне добриво використовується при закладці газону і для підгодівлі. Збалансоване співвідношення елементів забезпечує активний розвиток трав, сприяє їх швидкому відновленню після зими і ..
250.00грн.
Купити
0
Добриво від моху Agrecol 5кг це безпечне, спеціальне добриво, яке уповільнює розвиток моху. У своєму складі містить залізо і азотне добриво. Азот викликає швидке заростання газонної травою порожніх місць, які з'являються після зникнення моху. Зміцнює..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol 5кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 г / м2, рівномірно розпод..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol 9кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 г / м2, рівномірно розпод..
920.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol Hortifoska (Хортифоска) 25кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 ..
1 400.00грн.
Купити
0
Добриво для газонів осіннє Аgrecol Hortifoska (Хортифоска) 3кг це фосфорно-калієве добриво призначене для осінньої підгодівлі яка підготує ваш газон до зимового сезону.ЗастосуванняДобриво вносять із серпня до настання перших морозів з розрахунку 20 г..
250.00грн.
Купити
0
Багатоскладне добриво для газонів Agrecol 5кг - це комплексне добриво призначене для підживлення газонів. Збалансований склад у вигляді N-12%, Р-4,5%, К-9%, а також магнію і мікроелементів відповідає всім потребам газону, забезпечує зростання соковит..
520.00грн.
Купити
0
Багатоскладне добриво для газонів Agrecol 9кг - це комплексне добриво призначене для підживлення газонів. Збалансований склад у вигляді N-12%, Р-4,5%, К-9%, а також магнію і мікроелементів відповідає всім потребам газону, забезпечує зростання соковит..
900.00грн.
Купити
0
Гранульоване добриво Agrecol - швидкий килимовий ефект 10кг - це добриво з підвищеним вмістом азоту (N) 34%, призначене для красивих, декоративних і часто скошуваних газонів, яким бракує азоту, так необхідного для росту трави. Недолік азоту зазвичай ..
900.00грн.
Купити
0
Гранульоване добриво Agrecol - швидкий килимовий ефект 5кг - це добриво з підвищеним вмістом азоту (N) 34%, призначене для красивих, декоративних і часто скошуваних газонів, яким бракує азоту, так необхідного для росту трави. Недолік азоту зазвичай п..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Agrecol 100 діб (3кг) використовується для підживлення газону, ігрових майданчиків, полів для гольфу, декоративних трав. Компоненти добрива після внесення в грунт живлять рослини на протязі сезону вегетації повільно розчиняючись пі..
520.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Agrecol 100 діб (5кг) використовується для підживлення газону, ігрових майданчиків, полів для гольфу, декоративних трав. Компоненти добрива після внесення в грунт живлять рослини на протязі сезону вегетації повільно розчиняючись пі..
800.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Grass Care NPK 6-3-20 + 3 MgO + Fe DCM (Осінь) 25 кг - це добриво довготривалої дії яке допомагає підготувати газон до зимового сезону.Норма внесенняСпортивний газон в період активної вегетації 350 - 600 кг / га, осінь 300 - 600 кг..
2 400.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro All Round 15 кг - застосовують після лікування газону проти бур'янів та мхів, для весняного підживлення. Добриво пролонгованої дії, підтримує сильну кореневу систему для здоров'я і стійкості, оптимально постачає газон..
2 985.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Full Season 15 кг. Добриво пролонгованої дії яке вноситься раз на сезон. Має у своєму складі всі необхідні речовини для підримання зеленого та здорового газону. Підтримує сильну кореневу систему для здоров'я і стійкос..
2 985.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Maintenance 15 кг. Добриво пролонгованої дії для підживлення декоративного газону, дає швидкий візуальний ефект, який довго зберігається. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового г..
2 685.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Maintenance 15 кг. Добриво пролонгованої дії для підживлення декоративного газону, дає швидкий візуальний ефект, який довго зберігається. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового г..
2 500.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Stress Control 15 кг використовують для підвищення стійкост рослин до стрессів викликаних несприятливими погодніми умовами. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового газону. Підтрим..
2 700.00грн.
Купити
0
Добриво для газону LandscaperPro Weed Control 15 кг використовують для знищення сорняків та одночасного підживлення газонної трави. Має в своєму складі всі необхідні речовини для підтримки зеленого і здорового газону. Підтримує сильну кореневу систем..
3 200.00грн.
Купити
0
Супер Добриво для газону Pro-Complex 1кг це комплексне добриво застосовується для підживлення всих видів газонів. Добриво зміцнює кореневу систему, надає траві яскравий зелений колір і стимулює активне зростання.Застосування:Добриво вноситися три раз..
110.00грн.
Купити
0
Добриво для газону Royal Mix Grane Forte 3 кг це комплексне добриво пролонгованої дії застосовується для підживлення всих видів газонних трав. Містить збалансований комплекс макро- та мікроелементів забезпечуючи швидке відновлення рослин після зимово..
330.00грн.
Купити
0
Добриво для газону VITAL-GREEN NPK 14-4-8 + 3 MgO + Fe DCM (Весна - Літо) 25 кг - це добриво використовують для підживлення спортивних газонів, полів для гольфу, садових рослин та хвойних.Норма внесенняСпортивний газон весна 300 - 500 кг / га, 3-5 кг..
2 800.00грн.
Купити
0
Добриво для газону від бур'янів COMPO 10 кг-це збалансоване поєднання гербіцидів і мікроелементів. Добриво підвищує імунітет газону і підсилює зелений колір рослин, містить хімічну речовину дікамба (3,6-дихлор-2-метоксібензойная кислота C8H6Cl2O3) - ..
1 600.00грн.
Купити
Добриво для газону