0
0
0

0.00грн.

Кущорізи

0
Садові ножиці AZUMASYUSAKU 155 мм HANAKUMAGAWA кращій вибір для Вашого саду. Це виготовлений японськими майстрами  кущоріз леза якого виготовлені з високоякісної сталі марки SK5. Ручки садових ножиць зроблені з дерева, зручно лежать у руках. Кущ..
1 400.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Falci, 54 см (247411-54) кращій вибір за показником ціна - якість. Кущоріз італійського виробництва. Має леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі та ергономічні, деревяні ручки.Наша компанія рекомендує використовувати садові ножиці F..
1 300.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Falci 580 мм кращій вибір за показником ціна - якість. Кущоріз італійського виробництва. Має прямі леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі, металеві ручки мають зручні пластикові накладки.Наша компанія рекомендує використовувати сад..
700.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Falci 900мм кращій вибір за показником ціна - якість. Кущоріз італійського виробництва. Має хвилясті леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі, телескопічні ручки виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву.Наша компанія рекомендує вико..
750.00грн.
Купити
0
Садові ножиці SAHO 210 мм (580149743250) кращій вибір для Вашого саду. Кущоріз вироблений японськими майстрами. Має прямі леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки SK5, поліровані деревяні ручки виготовлені з дубу.Наша компанія рекомендує вик..
5 750.00грн.
Купити
0
Садові ножиці SAHO 210 мм (HANAKUMAGAWA) кращій вибір для Вашого саду. Кущоріз вироблений японськими майстрами. Має прямі леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки SK5, поліровані деревяні ручки виготовлені з дубу.Наша компанія рекомендує вик..
5 040.00грн.
Купити
0
Садові ножиці SAHO 220 мм (HANAKUMAGAWA) кращій вибір для Вашого саду. Кущоріз вироблений японськими майстрами. Має прямі леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки SK5, поліровані деревяні ручки виготовлені з дубу.Наша компанія рекомендує вик..
7 190.00грн.
Купити
0
Садові ножиці SAHO 250 мм (HANAKUMAGAWA) кращій вибір для Вашого саду. Кущоріз вироблений японськими майстрами. Має прямі леза виготовлені з якісної вуглецевої сталі марки SK5, поліровані деревяні ручки виготовлені з дубу.Наша компанія рекомендує вик..
8 590.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи ARS (K-800). Зручний та надійний японський інструмент для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Ергономічні та зручні ручки вкриті неслизьким пластиком. Леза виготовлені з хромованої вуглецевої сталі.Наша компанія рекоме..
1 770.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи ARS (K-900Z). Зручний та надійний японський інструмент для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Ергономічні та зручні телескопічні ручки вкриті неслизьким пластиком. Леза виготовлені з хромованої вуглецевої сталі.Наша к..
2 980.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи ARS (KR-1000L) для професійної обрізки. Зручний та надійний японський інструмент для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Ергономічні та зручні подовжені ручки вкриті неслизьким пластиком. Леза виготовлені з високоякісн..
3 330.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи ARS (KR-1000) для професійної обрізки. Зручний та надійний японський інструмент для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Ергономічні та зручні ручки вкриті неслизьким пластиком. Леза виготовлені з високоякісної вуглецев..
3 600.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Falci (247TS450). Зручний та надійний кущоріз для топіара, стрижки кущів, самшитів та хвойних. Має гарне співвідношення ціна - якість. Леза виготовлені із високоякісної вуглецевої сталі. Деревяні ручки зручно лежать в руці забе..
460.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи FALKET (FAL7522). Надійний садовий інструмент з гарним показником ціна - якість. Садові ножиці FALKET підійдуть для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Мають металеві, зручні ручки вкриті неслизьким пластиком. Леза виг..
1 899.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Fiskars PowerGear X HSX92. Надійний садовий інструмент з гарним показником ціна - якість. Садові ножиці Fiskars PowerGear X HSX92 підійдуть для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Мають запатентований механізм який доз..
1 999.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Fiskars SmartFit HS86. Надійний садовий інструмент від фінських майстрів. Садові ножиці Fiskars PowerGear X HSX92 підійдуть для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Мають міцні телескопічні ручки та покриті, для зручнос..
1 999.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Fiskars Solid HS21. Надійний садовий інструмент від фінських майстрів. Садові ножиці Fiskars Solid HS21 підійдуть для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Мають міцні ручки покриті, для зручності, пластиком. Леза вигото..
699.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Fiskars White HS53. Надійний садовий інструмент від фінських майстрів. Садові ножиці Fiskars White HS53 підійдуть для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Мають механізм який збільшує у два рази зусилля яке потрібно для..
1 399.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи з важільним механізмом Fiskars HS52 (1001564). Зручний та надійний кущоріз для топіара, стрижки кущів, самшитів та хвойних. Завдяки своєму механізму, кущоріз дозволяє зменьшити затрати сили при роботі у 2,5 рази. Леза виготовле..
1 399.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи з силовим приводом Fiskars HS72 (1000596). Зручний та надійний кущоріз для топіара, стрижки кущів, самшитів та хвойних. Завдяки своєму механізму, кущоріз дозволяє зменьшити затрати сили при роботі у 3 рази. Леза виготовлені зі ..
1 499.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи з силовим приводом Fiskars HS92 (1001563). Зручний та надійний кущоріз для топіара, стрижки кущів, самшитів та хвойних. Завдяки своєму механізму, кущоріз дозволяє зменьшити затрати сили при роботі у 3 рази. Леза виготовлені зі ..
1 499.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Due Cigni (2C_350) . Зручний та надійний кущоріз для топіара, стрижки кущів, самшитів та хвойних. Має гарне співвідношення ціна - якість. Леза виготовлені із високоякісної сталі марки SK-5. Міцні та ергономічні ручки виготовлен..
1 800.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи із хвилястими лезам Fiskars SingleStep HS22 (1001433). Зручний та надійний кущоріз для топіара, стрижки кущів, самшитів та хвойних. Завдяки формі леза, кущоріз легко захоплює та обрізає гілки. Леза виготовлені зі сталі двойної ..
999.00грн.
Купити
0
Садові ножиці кущорізи Okatsune KST 217. Зручний та надійний японський інструмент для топіара, стрижки кущів, самшитов та хвойних. Леза виготовлені з високоякісної японської сталі високої твердості 60-61 HRC, ручки з дерева покриті лаком.Наша компані..
2 900.00грн.
Купити
Кущорізи
Садові ножиці

Ножиці садові призначаються як для догляду за рослинністю, квітами, кущами і кімнатними рослинами, так і для коригування форм данних рослин, видалення пагонів, хворих гілок, видалення сухих гілок в важкодоступних місцях, куди звичайним способом буде важко дістатися.

Будь-які ножиці садівника розрізняються встановленою системою різання, серед них виділяють:
 • Стандартні ножиці для коригування різного роду живих рослин
 • Садові - для обрізки пагонів зростаючих і молодих рослин
 • Ножиці з лезами які мають упор для коригування жорстких і сухих рослин
 • Сучкорізи - для обрізання сучків
 • Ножиці з лезом для підрізання кущів

Ножиці садові фірми FELCO давно набули поширення в широкі маси завдяки широкому функціоналу даних інструментів. Адже при роботі в саду, слід доглядати не тільки за рослинністю, що знаходиться на території саду, але і за станом дроту і троса, з яких виготовляються різні садові споруди.

Ножиці для обрізки кущів, чим керуватися при виборі
 • Головна умова - зручне та комфортне для тримання руків’я. Здатність регулювання руків’я також є хорошим бонусом при виборі саме таких ножиць, які можуть обробляти кущі як горизонтального так і вертикального зростання. Переважним бонусом є і наявність рукоятки, що дозволить виконувати види робіт як однією, так і обома руками. Це в свою чергу також дозволить зробити площу поверхні, що обробляється такими ножицями в значні рази більше.
 • Ефективними інструментами є вироби зі сталі, що не піддається іржі. Нержавіюча сталь шліфується алмазами і обробляється лазером. Така обробка робить ножиці для обрізки кущів міцнішими, завдяки чому вони здатні витримувати великі навантаження.
 • Для коригування горизонтальних рослин підходять ножиці для обрізки кущів з обертовими лезами, а нерухомими лезами легше зрізати більш товсті кущі.
 • Змінними лезами, якщо вони є в певному інструменту, зручно підрізати не тільки кущі, але й газонну траву.
 • Слід придивлятися до таких ножиць, які мають захисні механізми рук від різного роду травм. Тому при покупці ножиць, слід звернути увагу і на безпеку.

Ножиці садові компанії FELCO володіють не тільки гарною функціональністю і захисними механізмами, але і дуже вигідною ціною.

Переваги садових ножиць компанії FELCO
 • Зручність та здатність проникнення навіть в місця, важкодоступні для людських рук
 • Легкість та простота роботи і використання
 • Високий рівень безпеки роботи

Однак незважаючи на дані переваги, важливо також враховувати інші особливості садових ножиць. До таких труднощів відносяться:

 • Cкладність у створенні ідеальних форм чагарникових рослин
 • Витрати фізичних сил при використанні садових ножиць, однак, дана умова є звичайним компонентом будь-якого виду фізичної діяльності

Ножиці садові, призначені для коригування та надання декоративних форм живоплоту, виготовляють із загартованої сталі. Це в свою чергу допомагає зменшити масу інвентарю і поліпшити використання даного інструментарію. Садові ножиці можуть бути також наділені і різного роду допоміжними елементами.

До таких допоміжних елементів відносяться:
 • Верхня частина леза садових ножиць обробляється антифрикційним тефлоновим складом. Такий склад допомагає уникнути стирання поверхонь ножиць і збільшити їх стійкість при інтенсивному використанні
 • Система силового приводу, вдосконалена за останніми технологіями, допомагає в рази збільшити потужність інструменту. Такий допоміжний елемент дозволяє в свою чергу значно зменшити навантаження на м'язи рук.
 • Для того, щоб убезпечити руки садовода від зворотних дій рукояті і зробити роботу більш захищеною та комфортою, садові ножиці наділені обмежувачами-демпферами руху.
 • Рукоятки садових ножиць, призначених для кущів та живоплоту зазвичай покриваються міцним протиударним пластиком. Спільно з таким пластиком, рукояті також покривають тонким гумовим шаром.

Природно, що чим вище і складніше живопліт, тим працівникам важче доглядати і стежити за нею, чим складніше склад дроту і троса, тим відповідальнішою слід підходити до вибору ножиць садових. Тому важливо вибирати ножиці, виходячи з поставлених цілей і завдань призначення.