0
0
0

0.00грн.

Вила та Граблі

0
Інструмент Fiskars для видалення бур'янів полегшений (1019610) це один з основних інструментів будь-якого садівника. Застосовується сапка Фіскарс для вирівнювання земельної ділянки, прополювання грядок та видалення бур'янів. Мотика Fiskars (1019610) ..
799.00грн.
Купити
0
Інструмент для видалення бур'янів Fiskars QuikFit (1000738) це один з основних інструментів будь-якого садівника. Застосовується сапка Фіскарс для розпушення ґрунту, видалення бур'янів з грядок і між плит доріжок, для оформлення краю газону. Мотика F..
649.00грн.
Купити
0
Інструмент для видалення бур'янів Fiskars SmartFit (1020125) - це недорогий, практичний садовий інструмент, який полегшить видалення бур'янів з грядок і газонів і вам не доведеться постійно нагинатися перенапружуючи м'язи спини. Принцип дії, натискає..
2 149.00грн.
Купити
0
Инструмент для удаления сорняков Fiskars White (1020127) – это недорогой, практичный садовый инструмент который облегчит удаление сорняков с грядок и газонов и вам не прийдётся для этого постоянно нагибаться перенапрягая мышцы спины. Принцип действия..
1 249.00грн.
Купити
0
Инструмент для удаления сорняков Fiskars Xact (1020126) – это недорогой, практичный садовый инструмент который облегчит удаление сорняков с грядок и газонов и вам не прийдётся для этого постоянно нагибаться перенапрягая мышцы спины. Принцип действия,..
1 599.00грн.
Купити
0
Інструмент для збирання спаржі Falci 1482105P. Зручне пристосування яке допоможе при збиранні спаржі та видаленні бур'янів або залишків рослин після збору врожаю. Виготовлений інструмент для збирання спаржі Фалчі з кованої вуглецевої сталі. Дерев'яна..
480.00грн.
Купити
0
Інструмент для збирання спаржі Falci 1482107. Зручне пристосування яке допоможе при збиранні спаржі та видаленні бур'янів або залишків рослин після збору врожаю. Виготовлений інструмент для збирання спаржі Фалчі з кованої вуглецевої сталі. Дерев'яна ..
385.00грн.
Купити
0
Інструмент для збирання спаржі Falci 1482110. Зручне пристосування яке допоможе при збиранні спаржі та видаленні бур'янів або залишків рослин після збору врожаю. Виготовлений інструмент для збирання спаржі Фалчі з кованої вуглецевої сталі. Дерев'яна ..
210.00грн.
Купити
0
Аератор для газонів Fiskars QuikFit (1000689) є одним з основних інструментів будь-якого садівника. Застосовується культиватор Фіскарс для розпушення, аерації ґрунту, підготовки до посіву та легкого прополювання. Аератор Fiskars 1000689 поєднує фінсь..
1 259.00грн.
Купити
0
Видалитель бур'янів Fiskars QuikFit (1000731). Зручне пристосування яке допоможе при прополюванні, збиранні спаржі і видаленні бур'янів або залишків рослин після збору врожаю. Виготовлений ручний видальник бур'янів Фіскарс із сталі, що містить бір. Д..
399.00грн.
Купити
0
Вила Fiskars Solid (1003458) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила Фіскарс виготовлені з високоміц..
899.00грн.
Купити
0
Вила Fiskars Solid (1003459) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіскарс виготовлен..
899.00грн.
Купити
0
Вила Fiskars Solid (1003687) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіскарс виготовлен..
1 899.00грн.
Купити
0
Вила Fiskars Xact середні (1003685) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіскарс виг..
1 899.00грн.
Купити
0
Вила для роботи з ґрунтом Fiskars Xact середні (1003686) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для..
1 699.00грн.
Купити
0
Вила полегшені Fiskars White (1019603) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіскарс ..
1 050.00грн.
Купити
0
Вила садові Fiskars Ergonomic (1001413) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіскарс..
1 199.00грн.
Купити
0
Вила садові Fiskars Ergonomic (1001695) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіскарс..
1 249.00грн.
Купити
0
Вила садові для компосту Fiskars (134400) необхідний інструмент на присадибній ділянці та дачі. Використовують садові вила для розпушування ґрунту, збирання скошеної трави, аерації ґрунту, скопування ґрунту та збирання врожаю. Вила для компосту Фіска..
999.00грн.
Купити
0
Вилка для бур'янів Fiskars QuikFit (1000733) це інструмент, який допоможе вам видалити бур'яни з грядки, розпушити ґрунт і підготувати лунки для посадки рослин. Зуби виготовлені із загартованої вуглецевої сталі. Основа садової вилки виготовлена з пол..
399.00грн.
Купити
0
Вилка для прополювання Fiskars Premium Planters (1000729) це інструмент, який допоможе вам видалити бур'яни з грядки, розпушити ґрунт і підготувати лунки для посадки рослин. Зуби виделки для саду виготовлені із нержавіючої сталі. Основа з ручкою садо..
349.00грн.
Купити
0
Вилка для прополювання Fiskars Solid (1000696) це інструмент, який допоможе вам видалити бур'яни з грядки, розпушити ґрунт і підготувати лунки для посадки рослин. Зуби виделки та ручка садової вилки виготовлені з міцного поліаміду армованого скловоло..
179.00грн.
Купити
0
Вилка посадкова Fiskars White (1027034) це інструмент, який допоможе вам видалити бур'яни з грядки, розпушити ґрунт і підготувати лунки для посадки рослин. Зуби та ручка садової вилки виготовлені з міцного поліаміду армованого скловолокном. Садова ви..
179.00грн.
Купити
0
Вилка садова FALCI, нержавіюча сталь (264B0007) це інструмент, який допоможе вам видалити бур'яни з грядки, розпушити ґрунт і підготувати лунки для посадки рослин. Зуби виготовлені з нержавіючої сталі. Ручка садової вилки виготовлена із дерева. Видел..
185.00грн.
Купити
Вила та Граблі
Вилы, грабли и мелкие огородные инструменты.

Ни один дачник не обойдется без хорошего и качественного огородного инвентаря.

Многие инструменты не покупают так как как многие считают что могут управиться и без них на участке. Одним из таких инструментов являются Вилы.


Вилы это огородный инструмент с помощью которого можно погрузки и разгрузки травы или сена, аэрация грунта (газонна), перенос и распределения компоста.

Существуют такие типы Вилл:
  • Вилы для копки, имеют плоские зубцы и резиновые аксессуары для того чтобы не повредить овощи. Таким инструментом можно копать картофель или убирать сорняки которые въелись в грунт.
  • Вилы для компоста и травы, представляют собой тонкие зубцы слегка изогнутые в форме дуги. С их помощью можно легко перенести компост или собрать скошенную траву.
  • Вилка для прополки, бурьянов, идеально подойдет для работы с рассадой или же с цветочными клумбами.

Среди профессионалов хорошо зарекомендовали себя Вилы компании Fiskars, облегченные конструкции и надежный металл сделали их одним из лидеров на рынке.


По сравнению с вилами, грабли есть у всех на даче или же на приусадебном участке и используются они довольно часто. Граблями можно собрать листья, разровнять большие валуны земли, так же вычесать травяной газон он сухой травы.

Существуют такие виды граблей:
  • Грабли для Аэрации: с помощью них убирают сухую траву и проводят аэрацию газона, для того чтобы туда поступало больше воды и полезных минералов.
  • Двухсторонние грабли: с одной стороны у них аэратор, а с другой обычные грабли для сбора травы и сена.
  • Грабли для уборки листьев: используют для сбора листьев которые упали с деревьев.
  • Маленькие ручные грабли: используются для работы с рассадой и для цветочных клумб.

Также менее распространенные инструменты, но не менее важные это: Мотыга/тяпка: используется для подготовить ямки для рассады, убрать бурьян или же распушить землю. Есть как с длинной ручкой так и маленькие для работы одной рукой.

Совок: напоминает собой лопаты в уменьшеном варианте: используется для посадки рассады или мелких растений и цветов.

Культиватор: используют для Аэрации грунта, для обогащения воздухом и полезными веществами.


Бур для лунок: используют для выкопки лунок определенного диаметра, хорош тем, что благодаря ему не нужно раскапывать много земли.

Инструмент для удаления сорняков, используется для локального удаления сорняков с корнем на газонах.

Как правильно выбрать огородный инструмент?

Если вы хотите чтобы он вам прослужил долго, нужно выбирать из цельного метала, ручка должна быть на 10-15 сантиметров ниже вашего плеча, так вам будет максимально комфортно ними работать.