0
0
0

0.00грн.

Лезо для секатора і т.д.

0
Амортизатори для секаторів ARS VS-7R/7Z и CB-8/9 (SP-432). Змінна деталь, яка допоможе продовжити життя вашим секаторам АРС. Демпфери ARS (SP-432) ви можете придбати за низькими цінами у нашому інтернет-магазині...
21.00грн.
Купити
0
Амортизатор для секатора Felco 2 (2/20) – це змінна деталь для секаторів Фелко 2. Демпфер для секатора має абсолютну ідентичність з оригіналом. За допомогою змінних амортизаторів ви зможете значно подовжити термін служби професійних секаторів...
22.00грн.
Купити
0
Амортизатор для сучкорізів ARS ARS LPB-20M/L, LPB-30M/L (SP-421) – це оригінальний амортизатор для інструментів ARS. При тривалому використанні інструмент зношується, втрачає свою ефективність. Амортизатор допоможе оновити старий інструмент..
100.00грн.
Купити
0
Амортизатор для сучкорізу Felco 210 (20/10). Легко встановлювані запасні частини для ваших сучкорізачів Фелко гарантують надійну роботу протягом усього терміну служби інструменту. Демпфер для сучкоріза повинен замінюватися кожні 2-3 роки для забезпеч..
90.00грн.
Купити
0
Амортизатор для сучкорізу Felco 211 (21/10). Легко встановлювані запасні частини для ваших сучкорізачів Фелко гарантують надійну роботу протягом усього терміну служби інструменту. Демпфер для сучкоріза повинен замінюватися кожні 2-3 роки для забезпеч..
115.00грн.
Купити
0
Амортизатор до ножиць ARS KR-1000 (SP-439) – це оригінальний амортизатор для інструментів АРС. При тривалому використанні інструмент зношується, втрачає свою ефективність. Амортизатор допоможе оновити старий інструмент та продовжити термін його експл..
72.00грн.
Купити
0
Амортизатор до секаторів ARS 130/140/120EU – це оригінальний амортизатор для інструментів ARS. При тривалому використанні інструмент зношується, втрачає свою ефективність. Амортизатор допоможе оновити старий інструмент та продовжити термін його експл..
65.00грн.
Купити
0
Амортизатори для сучкорізів Due Cigni. Оригінальна запчастина для італійських сучкорізів Due Cigni, яка дозволить значно продовжити термін служби вашого інструменту. Ми рекомендуємо міняти демпфери на сучкорізах кожні 2 роки...
80.00грн.
Купити
0
Болт для секатора Felco (30/8) Якщо шарнірний болт секатора з ковадлом Фелко зламається через надмірне зусилля, його можна легко відремонтувати за допомогою цього запасного болта. Купити запасний болт Felco (30/8) ви зможете у нашому інтернет-магазин..
105.00грн.
Купити
0
Болт для секатора Felco (4/8).  Центральний болт для секаторів Фелко дозволить вам легко відремонтувати зламаний інструмент. Купити запасний болт Felco (4/8) ви зможете у нашому інтернет-магазині "Агронавігатор". Зроблено у Швейцарії компанією F..
89.00грн.
Купити
0
Болт для секатора Felco (5/8). Ця запасна деталь дозволить вам відремонтувати ваш улюблений секатор Фелко. Купити запасний болт Felco (5/8) ви зможете у нашому інтернет-магазині "Агронавігатор". Зроблено у Швейцарії компанією Felco...
87.00грн.
Купити
0
Болт для сучкорізу Felco (211/8). Якщо шарнірний болт секатора Фелко зламається через надмірне зусилля, його можна легко відремонтувати за допомогою цього запасного болта. Купити запасний болт Felco (211/8) ви зможете у нашому інтернет-магазині "Агро..
280.00грн.
Купити
0
Болт до пневматичного секатора Felco (70/52). У разі поломки інструменту, ви завжди можете відремонтувати пневматичний секатор Фелко за допомогою запасного болта з ремкомплекту. Купити запасний болт Felco (5/8) ви зможете у нашому інтернет-магазині "..
400.00грн.
Купити
0
Болт із гайкою для секаторів HANAKUMAGAWA (9990045). Цей ремкомплект дозволить відремонтувати японський секатор Ханакумагава. Підходить для секаторів HANAKUMAGAWA двох типів: А180 мм та А200 мм...
110.00грн.
Купити
0
Болт з гайкою та втулкою для секаторів LÖWE (1005). Ремкомплект для секаторів LOWE 1.101, 1.02, 1.104, 1.107, 1.109. Купити ремкомплект для секаторів Льова ви зможете у нашому інтернет-магазині "Агронавігатор". Зроблено у Німеччині компанією LÖW..
55.00грн.
Купити
0
Болт із хомутом Bellota (3578-3588). Завдяки деталям цього ремкомплекту ви зможете відремонтувати секатори Bellota: 3578, 3578D, 3580, 3588D, 3589. Придбати запасний болт з хомутом Беллота (3578-3588) ви зможете у нашому інтернет-магазині "Агронавіга..
327.00грн.
Купити
0
Болт кріплення верхньої рукоятки для контрлеза сучкоріза Felco (231/8). Цей запасний болт допоможе відремонтувати ваш сучкоріз Фелко та продовжить термін експлуатації вашого інструменту. Купити запасний болт Felco (231/8) ви зможете у нашому інтернет..
486.00грн.
Купити
0
Болт кріплення контрлеза для секаторів Felco (6/7). Будь-який інструмент з часом потребує ремонту. Щоб ваш секатор завжди був у робочому стані, рекомендуємо заздалегідь купити болт кріплення контрлеза для секатора Felco 6, 11, 12, 16, 17, 6СС. Купити..
75.00грн.
Купити
0
Болт осьовий для сучкорізів Felco (20/11). Запчастина призначена для ремонту сучкорізів швейцарської компанії Felco. Купити запасний болт Фелко (20/11) ви зможете у нашому інтернет-магазині "Агронавігатор"...
21.00грн.
Купити
0
Болт центральний Felco (160/8). Згодом будь-який садовий інструмент ламається. Для того, щоб його відремонтувати вам можливо знадобиться центральний болт. Запчастина для ремонту секаторів Felco 160S, 160L. Купити запасний болт Фелко (160/8) ви зможет..
100.00грн.
Купити
0
Болт центральний для сучкорізу Felco (20/8). Для ремонту та продовження терміну служби вашого сучкорізу, використовуйте оригінальні деталі від виробника. Центральний болт (20/8) призначений для ремонту сучкорізів Felco 210А-40, 210А-50, 210А-60. Купи..
568.00грн.
Купити
0
Болти для ручок сучкоріза Bahco P160 – Набор болтів для кріплення ручок сучкорізів Бако...
240.00грн.
Купити
0
Буферна пружина для упору, Lowe 9008. Навіть найякісніший і найміцніший садовий інструмент може зламатися, для його ремонту вам знадобляться оригінальні деталі компанії Льова. Демпфер упору з гвинтом та шайбою призначені для ремонту секаторів серії L..
75.00грн.
Купити
0
Вісь поворотної рукояті для секаторів ARS (SP-398) – це оригінальна запчастина для інструментів ARS. При тривалому використанні інструмент зношується, втрачає свою ефективність. Ремкомплект допоможе оновити старий інструмент та продовжити термін його..
290.00грн.
Купити
Лезо для секатора і т.д.
Лезо для секатора, полотно для пили, чохли, пружини

При роботі з інструментом основна частина навантаження йде на ріжучі частини, що веде до швидкого зносу. Щоб не зупинятися під час сезону, професіонали завжди мають запасне лезо для секатора, що дозволяє їм користуватися ножицями і не відриватися від роботи.

Компанія «Felco» вже багато років займається виробництвом робочого обладнання та зарекомендувала себе як успішна, а головне, відповідальна фірма, що надає товари для саду за найвищими стандартами якості.

Лезо для секатора

Зручна конструкція дозволяє в найкоротші терміни провести заміну зношених деталей і замінити їх на нові. А метал, з якого створені леза «Felco» підходить для інтенсивної і напруженої роботи.

В асортименті магазину є кілька видів, різної форми і заточки. Покупець підбере собі змінне лезо для секатора за своїми індивідуальним особливостям, що забезпечують зручність при роботі.

Переваги
 • Товари родом зі Швейцарії. Фірма слідує всим нормам і стандартам, заявленим виробником і підтверджені сертифікатами якості. Агронавігатор працює тільки з підтвердженими компаніями, поставляючи на ринок тільки оригінальну продукцію;
 • Леза ідеально підходять для роботи в саду. Матеріал, з якого зроблено запасне лезо для секатора, не токсичний і не шкодить рослинам;
 • Лезо для секатора дозволяє формувати кущі, обрізати мертві гілки і частина крони. У список входять коріння, які вилазять з землі. Деталі справляються з тією роботою, що не під силу конкуруючим продуктам.
Полотно для пили

Виріб продається в кількох варіантах, що відрізняються за розмірами. Але незмінним залишається одне - грамотне виконання роботи. Зуби пилки піддалися ретельній обробці. Завдяки цьому, зріз на гілці вийде акуратним, точним і «чистим».

Діаметр спила може досягати до 8 сантиметрів, в залежності від купується полотна і його розмірів. Основним металом при виготовленні залишається сталь, завдяки чому запасне лезо для секатора отримує набагато менше пошкоджень і повільніше зношується.

Моделі ідеально підійдуть новачкам, які тільки-тільки знайомляться з інструментом. Завдяки вузькому і довгому клинку, шанси пошкодити стовбур або здорове гілки зменшується.

Переваги:
 • Якісний і гострий зріз, без зазубрин;
 • Зручність і легкість у використанні леза для секатора;
 • Підходять к більшості моделей складних пив від компанії «Felco», що збільшує їх зручність у використанні та подальше транспортування;
 • Легко зберігати. Метал не заіржавіє через проміжок часу і не зіпсується;
 • Досить міцний сплав, який витримує довгі навантаження;
Чохли

Кожен садівник знає, що для того, щоб інструмент прослужив довше, він повинен бути добре захищений. Магазин Агронавігатор пропонує для своїх покупців якісні чохли «Felco». Продукт зроблений з щільної, натуральної шкіри, що забезпечує надійний захист для інвентарю.

Виробник представляє кілька видів чохлів різної форми, що дозволяють підібрати індивідуальний чохол для садових ножиць. Але, більшість пропонованих футлярів підходять великій кількості видів. Туди можна вкласти леза для секатора різної форми.

Шкіра обробляється машиною рядком, що дозволяє їй прийняти форму футляра. На деяких моделях, як на кобурі Felco 910 для закріплюючо ефекту поверх машинної строчки йдуть кнопки. І головне, на чохлах є отвір для ременя, що передбачає його подальше носіння. Можливо як закріплення на петлі, так і його використання за допомогою затискачів. При попаданні бруду або землі, футляр легко відчистити. Досить протирати поверхню вологою ганчіркою, щоб повернути йому приємний і акуратний вигляд.

Плюси:
 • Як і більшість інших продуктів від виробника, наприклад, леза для секатора, чохли мають довговічність. При належному зверненні, вони здатні довго прослужити своїм господарям і залишатися в досить хорошому стані;
 • Частини чохла скріплені між собою міцними нитками, що виключає появу дірок і розриву швів;
 • Натуральна шкіра не потьмяніє з часом і не покриється тріщинами, характерні для шкірозамінника.
Пружини

Пружини в секатор схильні до великих навантажень, як змінне лезо для секатора. Рано чи пізно, вона ламається, і садові ножиці приходять в непридатність. Але не варто викидати інструмент на смітник. Варто придбати змінне пружину, як знову можна буде повернутися до роботи. В асортименті магазину є кілька моделей пружин, що відповідає запитам покупців. Наприклад, різного ступеня пружності і довжини.

Пружини пом'якшують і спрощують роботу, дозволяючи обрізати більш товсті гілки з меншою кількістю зусиль. Виріб витримує множинні навантаження, пов'язані з обробкою і формуванням кущів, а також крони дерев. Пружини підходять до всіх моделей ножиць, як і леза для секатора.

Переваги:
 • Пружини мають невелику вагу, що ніяк не відіб'ється на подальшій роботі і зручність у використанні;
 • Змінні пружини виготовлені з якісної нержавіючої сталі, що роблять їх міцними і не підлягають до швидкого зносу нарівні зі змінними лезами для секатора;
 • Метал не реагує з водою і не покривається корозією;
 • Ціна є доступним широкому колу людей. Товар є дешевшим, ніж в більшості інших магазинів;
 • Пружину можливо використовувати не тільки для секаторів, але і для інших потреб. Конструкція продукту універсальна і зручна;
 • Товар виливається цілком, за формою. Тому при навантаженні деталь не розколеться на частини;
 • Виробник гарантує термін служби не менше 5 років.