0
0
0

0.00грн.

Садові ножиці

0
Садові ножиці Due Buoi 134/25L "Palermo" це класичні ножиці - секатор. Використовуються для збору фруктів, зрізання квітів та дрібної обрізки. Ковані та загартовані леза і ручка виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі. Садові ножиці Due Buoi 134..
1 160.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Due Buoi 145/18S це класичні ножиці - секатор із спеціальним лезом яке має тонкий профіль. Використовуються ножиці для збору фруктів, зрізання квітів та дрібної обрізки. Ковані та загартовані леза і ручка виготовлені з високоякісної вуг..
430.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Due Buoi (158/12) це садові кусачки для сбору плодів. Використовуються кусачки для збору фруктів, зрізання квітів та дрібної обрізки. Короткі, загнуті леза виготовлені з кованої, нержавіючої сталі а ручки вкриті гумою для зручності утри..
275.00грн.
Купити
0
Ножиці (кусачки) для бонсай Due Buoi (1143/20) це кусачки кусачки для сбору плодів. Використовуються кусачки для бонсай, збору фруктів, зрізання квітів та дрібної обрізки. Короткі ковані та загартовані леза і ручка виготовлені з високоякісної вуглеце..
550.00грн.
Купити
0
Садові ножиці ручної роботи Hanakumagawa (170 мм) ідеальній вибір для Вашого саду. Використовуються садові ножиці Hanakumagawa (170 мм) для збору фруктів, зрізання квітів, бонсай та флористики. Ножиці виготовлені з кованої японської високоякісної вуг..
2 300.00грн.
Купити
0
Садові ножиці ручної роботи Hanakumagawa (180 мм) ідеальній вибір для Вашого саду. Використовуються садові ножиці Hanakumagawa (180 мм) для збору фруктів, зрізання квітів, бонсай та флористики. Ножиці виготовлені з кованої японської високоякісної вуг..
2 600.00грн.
Купити
0
Садові ножиці ручної роботи Hanakumagawa (200 мм) ідеальній вибір для Вашого саду. Використовуються садові ножиці Hanakumagawa (200 мм) для збору фруктів, зрізання квітів, бонсай та флористики. Ножиці виготовлені з кованої японської високоякісної вуг..
2 650.00грн.
Купити
0
Садові ножиці ручної роботи Hanakumagawa (230 мм) ідеальній вибір для Вашого саду. Використовуються садові ножиці Hanakumagawa (230 мм) для збору фруктів, зрізання квітів, бонсай та флористики. Ножиці виготовлені з кованої японської високоякісної вуг..
3 750.00грн.
Купити
0
Садові ножиці із захисною скобою ручної роботи Hanakumagawa (230 мм) ідеальній вибір для Вашого саду. Використовуються садові ножиці Hanakumagawa (230 мм) для збору фруктів, зрізання квітів, бонсай та флористики. Ножиці виготовлені з кованої японсько..
3 990.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Bonsai Okatsune (KST200) це традиційні японські ножиці для бонсай (Bonsai Basami). Bonsai Okatsune (KST200) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, для зрізання квітів (екібани, флористики) та для бонсай. Садові но..
2 050.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Bonsai Okatsune (KST206) це традиційні японські ножиці для бонсай. Bonsai Okatsune (KST206) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, для зрізання квітів (екібани, флористики) та для бонсай. Садові ножиці для бонсай ..
1 780.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Due Buoi 1147/19 призначені для збору фруктів, збирання квітів та для дрібної обрвзки в саду. Леза садових ножиць виготовлені з якісної загартованої сталі та добре тримають заточку, а ручки для зручності покриті пластиком.Наша компанія ..
150.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Due Buoi 1148/18,5 призначені для збору фруктів, збирання квітів та для дрібної обрвзки в саду. Леза садових ножиць виготовлені з якісної нержавіючої сталі та добре тримають заточку, а ручки для зручності покриті пластиком. Due Buoi 114..
160.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Ikebana Okatsune KST213 Sogetsu це традиційні японські ножиці для екібани. Ikebana Okatsune KST213 Sogetsu мають короткі та широкі леза яки добре виконують обрізку молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики)..
1 890.00грн.
Купити
0
Садові ножиці із захистом Hanakumagawa (255 мм) це японські ножиці ручної роботи. Призначені для формування та обрізки бонсай, обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики). Садові ножиці для бонсай виготовлені з ко..
4 490.00грн.
Купити
0
Садові ножиці із захистом Hanakumagawa (280 мм) це японські ножиці ручної роботи. Призначені для формування та обрізки бонсай, обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики). Садові ножиці для бонсай виготовлені з ко..
5 090.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Okatsune Koryu (KST222) це японські ножиці для бонсай які використовують для формування та обрізки бонсай, обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики). Садові ножиці для бонсай виготовлені з кованої ..
1 990.00грн.
Купити
0
Садові ножиці HANAKUMAGAWA (180 мм) це традиційні японські ножиці для бонсай. HANAKUMAGAWA (180 мм) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики) та для обрізки бонсай. Садові ножиці для бонсай ви..
1 770.00грн.
Купити
0
Садові ножиці HANAKUMAGAWA SATSUKI SHIGEKATSU (180 мм) це традиційні японські ножиці для бонсай з коротким лезом. HANAKUMAGAWA SATSUKI SHIGEKATSU (180 мм) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флорист..
1 750.00грн.
Купити
0
Садові ножиці HANAKUMAGAWA (200 мм) це традиційні японські ножиці для бонсай з коротким лезом. HANAKUMAGAWA (200 мм) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики) та для обрізки бонсай. Садові нож..
1 650.00грн.
Купити
0
Садові ножиці HANAKUMAGAWA (210 мм) це традиційні японські ножиці для бонсай з коротким лезом. HANAKUMAGAWA (210 мм) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики) та для обрізки бонсай. Садові нож..
1 750.00грн.
Купити
0
Садові ножиці HANAKUMAGAWA SATSUKI Genzo (150 мм) це традиційні японські ножиці для бонсай з коротким лезом. HANAKUMAGAWA SATSUKI Genzo (150 мм) використовують для обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики) та дл..
1 255.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Okatsune KST201 це японські ножиці для бонсай які використовують для формування та обрізки бонсай, обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики). Садові ножиці для бонсай виготовлені з кованої японсько..
1 900.00грн.
Купити
0
Садові ножиці Okatsune KST203 це японські ножиці для бонсай які використовують для формування та обрізки бонсай, обрізки молодих пагонів самшитів, хвойних, зрізання квітів (екібани, флористики). Садові ножиці для бонсай виготовлені з кованої японсько..
1 950.00грн.
Купити
Садові ножиці
Садові ножиці для вашого саду

Для догляду за садом Вам будуть потрібні різні інструменти. Одним з них є садові ножиці які допоможуть Вам збирати плоди та обрізати рослини з ніжним стеблом.

Тонке, гостре лезо ножиць для збору плодів допоможе Вам легко зібрати врожай овочів та фруктів не пошкоджуючи їх, або зібрати трави для чаю, а також зробити дрібну обрізку квітів та молодої виноградної лози. Бувають також спеціальні ножиці для тих хто займаєтьсябонсай та флористикою, здебільшого це інструмент японських виробників, таких як Hanakumagawa.

Якщо Ви займаєтесь вирощуванням винограду, квітів або декоративних вьюнких рослин, Вам не обійтись без садових ножиць, щоб обрізати мякі пагони та стебла рослин, оскільки використовувати для цього звичайний секатор не бажано. Секатор може розчавити стебло ніжних рослин замість того, щоб обережно їх зрізати. Це може визвати шок у рослин, а пошкоджена тканина може стати сприйнятливою до хвороб. Як будь який живий організм, рослини можуть лікувати свої рани та відновлюватись, але при умові акуратного, чистого зрізу.

Якісні садові ножиці, це універсальний інструмент, котрий допоможе Вам обрізати дрібні або молоді пагони рослин, обрізати кембрик яким рослини підвязані, видалити частини квітів що вже відцвіли, зібрати врожай фруктів та овочей.

Під час вибору садових ножиць необхідно враховувати не тільки бюджет але й те як зручно ножиці для збора винограду (ножиці для бонсай, ножиці для флористики) лежать у вашій руці. Зверніть увагу на ширину розкриву садових ножиць та на те, наскільки жорстка зворотня пружина. Праця садовими ножицями повинна бути для Вас комфортною та не вимагати надмірних зусиль. При покупці, провірте кріплення ножиць, леза повинні щільно прилягати одне до одного (за вийнятком деяких моделей у котрих проміжок між лезами при роботі ножиць передбачено виробником). На деяких моделях ножиць є демпфер для зниження віддачі та спеціальне покриття леза яке захищає метал від корозії та зменьшує тертя під час обрізки рослин. Є моделі в яких використовується нержавіюча сталь, хоча ніякий матеріал не виключає необхідності догляду, своєчасній чистці та смазці вашого інструмента. Для цього Вам знадобляться засоби по догляду та для заточки інструменту.

Ми випробували різні марки та моделі садових ножиць, обрізали товсті стебла помідор та молоду виноградну лозу, зрізали тендітні стебла квітів та можемо сміливо запропонувати Вам ножиці таких компаній як японські ARSHanakumagava, Okatsune, шведська Bahco, іспанська Bellota, італійські Due BuoiDue CigniFalci, швейцарська Felco. Ці виробники можуть запропонувати вам моделі ножиць для винограду, ножиці для збору плодів, ножиці для бонсай та ножиці для флористики а також ножиці для стрижки овець і ножиці для обрізки копит.

Менеджери нашого інтернет - магазину "Агронавігатор" допоможуть Вам вибрати ідеальный інструмент за найкращою ціною, який надасть Вам максимум комфорту від роботи ним та прослужить довгі роки.