0
0
0

0.00грн.

Садові пили

0
Складна садова пила Silky Gomboy Curve 240-8 (717-24) має трохи зогнуте полотно серпоподібної форми. Пила практична у використанні і залишає чистий і гладкий зріз. Полотно виготовлене з високовуглецевої сталі SK-4, що має властивість зниження вібраці..
1 650.00грн.
Купити
0
Набір Bahco laplander 396 + Mora-Knife 2444. Цей набір був створений за стандартами НАТО як комплект для виживання який використовується в арміях скандинавських країн. Набір буде незамінний в туристичних походах, на риболовлі чи полюванні.Комплект ск..
1 090.00грн.
Купити
0
Пила садова BAHCO 4212-14-6T має серпоподібне, вигнуте полотно. Пила призначена для обрізки сухої та живої деревини. Полотно ,із загартованими зубами, виготовлено з високоякісної вуглецевої стал. Рукоятка виготовлена із деревини. Пила Bahco BAHCO 421..
660.00грн.
Купити
0
Складна пила для бонсай KIKUWA 180 мм має зручну дерев'яну ручку та полотно виготовлене з високоякісної японської сталі. Пила ручної роботи.Для того, щоб Складна пила для бонсай KIKUWA 180 мм завжди була у робочому стані та довго вам служила, викорис..
380.00грн.
Купити
0
Садова пила Falci 35 см (251A35035C) має серпоподібне, вигнуте полотно виготовлене з високоякісної сталі. Зручна, ергономічна ручку та піхви виготовлені з міцного пластику. Пила призначена для обрізки дерев в саду, підійде для туризму чи в будівництв..
850.00грн.
Купити
0
Пила садова складна Falci, 27 см (251A27027) має компактні розміри, іде в комплекті з піхвами. Пряме, складне полотно виготовлене з високоякісної сталі. Зручна, ергономічна ручку виготовлена з міцного пластику. Пила призначена для обрізки дерев в сад..
460.00грн.
Купити
0
Садова пила Falci, 27 см (251A27027) має пряме полотно виготовлене з високоякісної сталі. Зручна, ергономічна ручку та піхви виготовлені з міцного пластику. Пила призначена для обрізки дерев в саду, підійде для туризму чи в будівництві. Робить гладки..
700.00грн.
Купити
0
Пила садова складна Falci, 18 см (251B21018) має компактні розміри, ідеально підійде для дрібної обрізки в саду або як незамінний помічник у туристичному поході. Пряме полотно виготовлене з високоякісної сталі. Зручна, ергономічна ручку виготовлена з..
450.00грн.
Купити
0
Пила садова складна Falci, 18 см (251B18018) має компактні розміри, ідеально підійде для дрібної обрізки в саду або як незамінний помічник у туристичному поході. Пряме полотно виготовлене з високоякісної сталі. Зручна, ергономічна ручку виготовлена з..
400.00грн.
Купити
0
Пила садова складна Falci, 21 см (251B21021) має компактні розміри, ідеально підійде для дрібної обрізки в саду або як незамінний помічник у туристичному поході. Пряме полотно виготовлене з високоякісної сталі. Зручна, ергономічна ручку виготовлена з..
500.00грн.
Купити
0
Пила садова Bahco 384-6T. Обрізна пила зі сталевою трубчастої рукояткою, підходить для використання з жердиною: AP-3M, AP-5 або FP-3M. Використовується для обрізки гілок на верхівках дерев. Зуб пили можна перетачувати.Для того, щоб садова пила 384-6T..
830.00грн.
Купити
0
Пила садова BAHCO 349. Обрізна пила зі сталевою трубчастої рукояткою, підходить для використання з жердиною: AP-3M, AP-5 або FP-3M. На кінці полотна є гак, який запобігає вислизанню полотна з пропилу. На початку полотна є підсічний ніж який служить д..
950.00грн.
Купити
0
Пила садова BAHCO 349 має пряме полотно. Пила призначена для обрізки сухої та живої деревини, придання форми крони дерев та кущів. Полотно ,із загартованими зубами, виготовлено з високоякісної вуглецевої стал. Зручна рукоятка виготовлена із міцного п..
620.00грн.
Купити
0
Пила садова Bahco 4211-11-6T має серпоподібне, вигнуте полотно. Пила призначена для обрізки сухої та живої деревини. Полотно ,із загартованими зубами, виготовлено з високоякісної вуглецевої стал. Рукоятка виготовлена із деревини. Пила Bahco 4211-11-6..
600.00грн.
Купити
0
Пила садова Bahco 4212-11-6T має серпоподібне, вигнуте полотно. Пила призначена для обрізки сухої та живої деревини. Полотно ,із зубом що можна перетачувати, виготовлено з високоякісної вуглецевої стал. Рукоятка виготовлена із деревини. Пила Bahco 42..
610.00грн.
Купити
0
Пила садова Due Buoi 210/24 з кобурою, призначена для обрізки дерев в саду. Полотно пили виготовлено за спеціальною технологією NANOTECH, яка полягає в обробці полотна плазмою. Це надає полотну високої міцності, стійкості до корозії, низького тертя т..
550.00грн.
Купити
0
Пила садова Due Buoi 330 мм (542/33) призначена для обрізки дерев в саду. Полотно пили виготовлено за спеціальною технологією NANOTECH, яка полягає в обробці полотна плазмою. Це надає полотну високої міцності, стійкості до корозії, низького тертя та ..
690.00грн.
Купити
0
Пила садова Due Buoi 350 мм (2543/35L) має серпоподібне, вигнуте полотно. Пила призначена для обрізки дерев в саду. Полотно пили виготовлено за спеціальною технологією NANOTECH, яка полягає в обробці полотна плазмою. Це надає полотну високої міцності..
650.00грн.
Купити
0
Садова пила Felco 611 330 мм (611) пила всесвітньо відомого бренду Felco. Має пряме полотно виготовлене з нержавіючої хромованої сталі. Зручна, ергономічна ручку та піхви виготовлені з високоякісного, міцного пластику. Пила призначена для обрізки дер..
1 600.00грн.
Купити
0
Садова пила Felco 621 240 мм (621) пила всесвітньо відомого бренду Felco. Має пряме полотно виготовлене з нержавіючої хромованої сталі. Зручна, ергономічна ручку та піхви виготовлені з високоякісного, міцного пластику. Пила призначена для обрізки дер..
1 576.00грн.
Купити
0
Садова висувна пила Fiskars Solid Garden Saw SW 16 (1028376) виготовлена з якісної сталі, має зручну, ергономічну ручку. Пила призначена для обрізки дерев в саду, робить гладкий, чистий зріз.Для того, щоб садова пила Fiskars Solid Garden Saw SW 16 (1..
770.00грн.
Купити
0
Садова висувна пила Fiskars Xtract SW 72 (1000612) це уныверсальна пила виготовлена з якісної сталі, має зручну, ергономічну ручку. Пила призначена для обрізки дерев в саду, ідеально підійде для туризму чи в будівництві. Робить гладкий, чистий зріз.Д..
999.00грн.
Купити
0
Садова висувна пила Fiskars Xtract SW 73 (1000613) це уныверсальна пила виготовлена з якісної сталі, має зручну, ергономічну ручку. Пила призначена для обрізки дерев в саду, ідеально підійде для туризму чи в будівництві. Робить гладкий, чистий зріз.Д..
999.00грн.
Купити
0
Садова висувна пила Fiskars Xtract SW 75 (1000614) це уныверсальна пила виготовлена з якісної сталі, має зручну, ергономічну ручку. Пила призначена для обрізки дерев в саду, ідеально підійде для туризму чи в будівництві. Робить гладкий, чистий зріз.Д..
1 400.00грн.
Купити
Садові пили
Садова пила

Про те, що на будь-якій присадибній ділянці потрібно регулярна обрізка рослин, знає навіть садівник початківець.

Для підтримки садових культур в належному стані, обрізати хворі та непотрібні гілки необхідний відповідний інструмент.

Ручний садовий інструмент для обрізки рослин:
 • Секатор.
 • Сокира.
 • Садова пила.
 • Ножівка.

У важкодоступних місцях з видаленням зайвих гілок відмінно впорається садова пила. Це, по суті, невелика ножівка з завуженим лезом. Наявність цього інструмента заощадить час обрізки, і істотно спростить догляд за рослинами. А, якщо це ще й пила садова складна, то її додатково можна вільно переносити по ділянці.

Садові пили бувають:
 • Класичні - довжина полотна і число його зубів може бути різним. Часто обладнуються змінним полотном.
 • Вузькі - з її допомогою без особливих зусиль вирізаються різні отвори і складні лінії. Пила садова складна часто має таке вузьке полотно.
 • З обушком - має ребро жорсткості, тому під час роботи не згинається. Такий пилкою садової можна зробити низький розпил, але зате у неї дуже зручна рукоятка.
 • Лучкові - ними відпилюють грубі стовбури, гілки і сучки вздовж і впоперек. Пила садова Лучкова має громіздку конструкцію і тонке крихке полотно, тому використання її досить важко.
 • Наградку - за зовнішнім виглядом схожа на рубанок, має різні рукоятки.
 • Складна - завдяки легкості і невеликих розмірів, немає більш компактного і зручного інструменту для роботи в саду і походів на природу, ніж пила садова складна.
Додатково садові пила підрозділяється за такими характеристиками:
 • По виду полотна.
 • Розміром і кількості зубів.
 • Форму зубів полотна.
 • Матеріалу виготовлення.
 • Форму і матеріалу рукоятки.
По виду полотна садові пила буває:
 • Вузька
 • Широка
 • Вузька
Розміри і кількість зубів:
 • Великі зуби - TPI 3-6. Швидка швидкість розпилювання, але грубий зріз. Використовують для обрізки гілок товстого діаметра і навіть розпилу дров.
 • Дрібні зуби - TPI 7-9. Спіл виходить рівний, але швидкість помітно менше. Така пила садова використовується для більш акуратною обрізки.
Форма зубів полотна:
 • Трикутник з косими кутами. Ножівка для обрізки дерев такого плану використовується для поздовжнього зрізу завдяки акуратному рівному зрізу.
 • Трикутник рівносторонній. Пила садова з такою комбінацією зубів підійде для поперечного розпилу.
 • Комбінований варіант.
 • Вигнуті довгасті.
Матеріал виготовлення полотна:
 • Звичайна сталь - заточити легко самостійно.
 • Нержавейка - оптимальний вибір матеріалу полотна.
 • Загартованої сталі - не піддається заточенню.
Види рукоятки садової пили:
 • Суцільнолита пластмасова - цілком відлита з пластмаси.
 • Суцільнолита двухкомпонентна - з прогумованими вставками для більш стійкого захоплення пальцями. Ножівка для обрізки дерев ідеально буде лежати в робочій руці.
 • Складова з двох частин - зібрана з окремих частин за допомогою кріплень.
 • Перекидна - для правобічної або лівосторонньої розпилювання.
 • Складна - для зручності зберігання і перенесення.
Види робіт із застосуванням садової пили:
 • Обрізка дерев. Щоб очистити дерево від зайвих розрослися гілок або планової обрізки дерев, крім сокири і секатора, знадобиться садові пила. Пила з великими добре заточеними зуби і прекрасно впоратися з необробленою деревиною. Ножівка для обрізки дерев допоможе підібратися до будь-яких важкодоступних гілкам.
 • Обрізка чагарників. Без своєчасної обрізки кущів, гарний сад миттю перетвориться в непрохідні хащі. В очищенні зарослі кущів також знадобиться садові пила з прямим або вигнутим лезом, звужується в кінці.
 • Обрізка винограду. При виконанні таких робіт важливо положення ріжучого леза. Воно повинно знаходитися з того боку рослини, яке залишається. Опорний клинок при цьому повинен перебувати з непотрібної частини гілки. Застосування садової пили саме таким чином під час обрізки винограду проводять щоб уникнути пошкодження тканин гілок рослини навколо зрізу.

В результаті, при виборі садових пили спиратися треба, перш за все, на побажання самої людини, для якого цей інструмент купується. Але і обов'язково врахувати яке навантаження передбачається при використанні пилки і з яким видом робіт доведеться зіткнутися.

Лінійка садових пив досить широка і залишає багато можливостей, щоб підібрати саме підходящий інструмент. Головне заочно ознайомитися з усіма доступними характеристиками товару, що купується, адже зараз на кожному сайті в описі това.