0
0
0

0.00грн.

Садовий вар бальзам

0
Опис товаруГоловна сфера застосування замазки - присадибне та фермерське, промислове та колективне плодівництво. Вона може бути використана в декоративному садівництві, ботанічних садах і парках. До складу ЛакБальзам® входять фізіологічно активні реч..
700.00грн.
Купити
0
Опис товаруГоловна сфера застосування замазки - присадибне та фермерське, промислове та колективне плодівництво. Вона може бути використана в декоративному садівництві, ботанічних садах і парках. До складу ЛакБальзам® входять фізіологічно активні реч..
270.00грн.
Купити
0
Паста (мастика) для щеплення плодових дерев Innestissimo - призначений для захисту місця щеплення і обрізки плодових дерев. Це екологічний продукт на водній основі, не містить розчинників або добавок, може бути розбавлений у воді.Паста є цілком безпе..
275.00грн.
Купити
0
Садова замазка (паста) з фунгіцидами Potaben "Сі" - це унікальна паста яка має цілющі і дезінфікуючі властивості. Замазка наноситься за допомогою щітки або шпателя, утворює еластичну плівку яка дихає, не дає проникнути воді, допомогає загоюватися рос..
370.00грн.
Купити
0
Садова замазка (паста) з фунгіцидами Potaben "Сі" - це унікальна паста яка має цілющі і дезінфікуючі властивості. Замазка наноситься за допомогою щітки або шпателя, утворює еластичну плівку яка дихає, не дає проникнути воді, допомогає загоюватися рос..
700.00грн.
Купити
0
Садова замазка LAC BALSAM (ЛакБальзам®) забезпечує довготривалий захист від хвороботворних мікроорганізмів, прискорює відтворення пошкоджених тканин, прискорює заростання ран, запобігає висиханню ран і пошкоджень. Вона може бути використана в плодово..
250.00грн.
Купити
Садовий вар бальзам
Садовий вар бальзам для захисту плодово-ягідних насаджень

При обрізці і спилювання деревних і чагарникових насаджень знадобиться садовий вар для обробки місць зрізів. Захисту потребують і ранки, що утворилися при відламати старих гілок, розтріскувань і пошкоджень кори від морозів або «роботи» садових гризунів.

Але якщо звична садова замазка просто «закриває» пошкодження на стовбурі дерева, то представлені на сайті вари-бальзами відрізняються комплексним впливом і зручним застосуванням.

В цьому розділі сайту компанії «Агронавігатор» можна підібрати садовий вар і бальзам для дерев, заснований на сучасних агротехнічних розробках.

Чому пошкодження дерева треба обробити? При невеликих пошкодженнях дерево виділяє власні смолисті речовини - живицю. Вона має антисептичні властивості. Застигаючи, смола утворює найтоншу захисну плівку.

Небезпека обрізки і діяльності гризунів у великій площі пошкодження:
 • Рясно виділяється деревний сік;
 • Він стає живильним середовищем для хвороботворних бактерій і спор;
 • Порушується живлення глибоких шарів дерева.

При значній площі і глибині ушкоджень власних сил дереву недостатньо, і йому треба допомагати. Тут і стане в нагоді садовий вар.

Склад захисних мастик і бальзамів

Захисний склад садових бальзамів і мастик заснований на деревній смолі (найчастіше хвойних дерев). Але діє не просто смола, а одержуваний з неї під дією теплової обробки скипидар (терпентін), який з'єднується з комплексом активних компонентів.

Додатково садовий бальзам збагачується мінеральними розчинниками, що живлять наповнювачами, кальцієвим милом, бджолиним воском (допускається заміна на парафін), маслом або жиром. Для забезпечення бактерицидних властивостей складу доповнюється фунгіцидами.

Як працює вар-бальзам

Як і садові замазка, вар або бальзам нагадує медичний лейкопластир. Пластичний склад утворює на поверхні тонку плівку, за рахунок чого блокується виділення соків на зрізі, утворюється фізична перешкода для шкідливих факторів навколишнього середовища.

На додаток до корисних якостей замазки садовий бальзам надає потужну лікувальну і регенеруючу дію:
 • Дезінфікує місце пошкодження;
 • Прискорює заростання ран на стовбурах;
 • Вбиває патогенну мікрофлору, встигла потрапити при обпилювання - властивість особливо актуально при пошкодженнях шкідниками;
 • Стимулює відновлення лубу і камбію (шари кори, що відповідають за постачання поживних речовин від коренів до крони дерева);
 • Швидко підсушує і закупорює провідні судини.

Садовий вар або бальзам захистять місце пошкодження від висихання або попадання вологи, агресивного ультрафіолету весняного сонця, проникнення бактеріальної або грибкової інфекції, допоможуть запобігти облаштування гнізд комахами-шкідниками в товщі дерева.

Ми пропонуємо продукцію провідних європейських виробників, вільну від небезпечної нафтохімії і синтетики. Перед запуском в серійне виробництво ці засоби захисту саду перевірені в лабораторіях, а їх якість підтверджена практикою. Склади відповідають вимогам ЄврАзЕс і міждержавним стандартам.

 • Садовий вар WUND-BALSAM відомої німецької лінійки агротехнічних товарів Stehler. Пройшов тестування на ефективність і безпеку в лабораторіях Німеччини. Склад повністю готовий до застосування. Наносити на поверхню зручно закріпленої на тубі спеціальним пензликом (йде в комплекті).
 • Паста-бальзам Potaben Ci - упаковки об'ємом 500 і 1000 р Розробка відомого італійського виробника Agrichem, протестована в розплідниках Італії. Відноситься до категорії садових замазок з вдосконаленими характеристиками. перед використанням консистенцію регулюють додаванням води. На поверхню наносять шпателем або садової пензлем.

Пропоновані засоби обробки садових рослин зарекомендували себе при проведенні осінньо-весняної обрізки, але не тільки. Вони гарні для літніх робіт, коли в деревах і чагарниках активно протікають біологічні процеси, в розпалі рух соку.

Садові вари-бальзами та замазки нашого каталогу відповідають основним вимогам і побажанням садівників:
 • Безпечні для рослин - не обпалює кору дерева, при дощах не проникає в глибокі шари і забезпечує правильний повітрообмін;
 • Володіють хорошою пластичністю - паста або бальзам рівномірно розподіляються по поверхні шаром 1-5 мм (в залежності від бажаного ступеня обробки);
 • Зручні у використанні - не течуть по руках і не стікають на грунт.

За консистенцією бальзами, вари і садові замазка схожі - це тягуча паста, а їх практичність сусідить за функціональністю. При обрізанні, обпилювання і обробці насаджень вари відмінно справляються із захисними завданнями:

 • Дезінфікують зрізи або природні пошкодження;
 • Герметизують поверхню;
 • Стимулюють зростання деревного камбію.
 • У спекотну погоду бальзами і вари плавляться під сонцем, добре захищаючи наростаючий шар молодої кори від сонячних опіків.
Рекомендації щодо застосування
 • Перед нанесенням складу зріз або пошкодження ретельно зачистити від потерті, тирсової пилу;
 • Спеціальним ножем або стамескою зрізати пошкоджені і хворі ділянки до початку здорового шару;
 • Тонкий шар садового вару, бальзаму нанести на місце обробки, рівномірно розподілити, заходячи на 1-2 мм за край зрізу (витрата замазки на 100м2 становить приблизно 2-3 г);
 • При необхідності нанести повторний шар.

Після застигання вар утворює міцну еластичну плівку. Незалежно від засобу обробку не рекомендується проводити під час або відразу після дощу. Температурне обмеження для роботи з садового бальзаму від +5 до -3.