0
0
0

0.00грн.

Секатори

1
Секатор обвідний Falci 247500P18C. Зручний інструмент для повсякденної роботи в саду. Виготовлений з високоякісної сталі, ручки покриті пластиком. Секатор робить чистий зріз. Підходить для обрізки молодих пагонів, винограду, кущів, квітів.Наша компан..
340.00грн.
Купити
0
Секатор обвідний Falci 247500P21C. Зручний інструмент для повсякденної роботи в саду. Виготовлений з високоякісної сталі, ручки покриті пластиком. Секатор робить чистий зріз. Підходить для обрізки молодих пагонів, винограду, кущів, квітів.Наша компан..
420.00грн.
Купити
0
Секатор з ковадлом FALKET (FAL2096). Це недорогий секатор максимально спрощеної конструкції. Виготовлений з міцного пластику, лезо та коваделко виготовлені з металу. Підійде для повсякденної роботи в саду. Секатор робить чистий зріз. Підходить для об..
320.00грн.
Купити
0
Секатор обвідний Falci (247400-21). Зручний інструмент для повсякденної роботи в саду. Виготовлений з високоякісної сталі, ручки виготовлені з міцного пластику. Секатор робить чистий зріз. Підходить для обрізки молодих пагонів, винограду, кущів, квіт..
420.00грн.
Купити
0
Секатор обвідний Sakagen (P-180r). Інструмент для флористів. Секатор виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, має ручки покриті пластиком. Підійде для обрізки кущів, квітів, бонсай.Наша компанія рекомендує використовувати садовий секатор P-180r..
2 200.00грн.
Купити
0
Секатор обвідний Sakagen (P-180p). Інструмент для флористів. Секатор виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, має ручки покриті пластиком. Підійде для обрізки кущів, квітів, бонсай.Наша компанія рекомендує використовувати садовий секатор Sakage..
2 200.00грн.
Купити
0
Секатор обвідний універсальний TYPE "A" 180 мм Hanakumagawa (4580149742055). Секатор ручної роботи, виготовлений з високоякісної японської сталі. Підійде для зрізання гілок дерев, кущів, а також для догляду за квітами.Наша компанія рекомендує викорис..
2 850.00грн.
Купити
0
Секатор з храповим механізмом Due Cigni 200 мм (2C_387/20). Інструмент який підійде для зрізання як живих так і сухих гілок. Храповий механізм дозволяє зменьшити зусилля для зрізання гілки. Ручки секатора виготовлені з міцного алюмінію а лезо і ковад..
660.00грн.
Купити
0
Секатор обводной FALKET (FAL2112). Інструмент для повсякденної роботи в саду. Ручки секатора виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву. Підходить для обрізки гілок, винограду, кущів, квітів.Наша компанія рекомендує використовувати садовий секатор FAL..
1 200.00грн.
Купити
0
Секатор обопільногострий FALKET (FAL2209). Секатор класичної італійської конструкції. Дозволяє робити зріз не пошкоджуючи кору рослини. Підійде для зрізання гілок дерев, кущів а також для догляду за виноградником.Наша компанія рекомендує використовув..
1 400.00грн.
Купити
0
Секатор обопільногострий FALKET (FAL2000). Секатор класичної італійської конструкції. Дозволяє робити зріз не пошкоджуючи кору рослини. Підійде для зрізання гілок дерев, кущів а також для догляду за виноградником.Наша компанія рекомендує використовув..
1 100.00грн.
Купити
0
Секатор обопільногострий FALKET (FAL2020EVOMOON). Секатор класичної італійської конструкції. Дозволяє робити зріз не пошкоджуючи кору рослини. Леза покриті тефлоном для зменьшення тертя. Ручки виготовлені з кованого алюмінію. Підійде для зрізання гіл..
1 550.00грн.
Купити
0
Секатор обопільногострий FALKET (SK1). Секатор класичної італійської конструкції. Дозволяє робити зріз не пошкоджуючи кору рослини. Підійде для зрізання гілок дерев, кущів а також для догляду за виноградником.Наша компанія рекомендує використовувати ..
1 100.00грн.
Купити
0
Секатор обвідний Falci, 230 мм (247750-21). Секатор класичної схеми для повсякденної роботи в саду. Підійде для зрізання гілок дерев, кущів, квітів а також для догляду за виноградником.Наша компанія рекомендує використовувати садовий секатор Falci, 2..
500.00грн.
Купити
0
Ножиці для підрізання копит Felco 50. Розроблені в співпраці з фахівцями з розведення овець та кіз, ножиці для підрізання копит забезпечують легкість і якість різання з чудовою продуктивністю. Робочі і опорні леза мають покриття Xylan яке виключає ри..
2 300.00грн.
Купити
0
Ножиці для підрізування копит Felco 51 - розроблені в співпраці з фахівцями з розведення овець і кіз, ножиці для підрізання копит забезпечують легкість і якість різання з чудовою продуктивністю. Робочі і опорні леза мають покриття Xylan® виключає риз..
1 800.00грн.
Купити
0
Одноручні ножиці Felco C3 спеціально сконструйовані для професійного різання тонких (діаметром до 3 мм) але надзвичайно міцних сталевих тросів, в т.ч. шинних каркасів. Різка тросів малого діаметра вимагає особливої конструкції ріжучої головки з обмеж..
1 850.00грн.
Купити
0
Тросоріз Felco C7. Для різання дроту із загартованої сталі діаметром до 2,5 мм та тросів діаметром до 7 мм, асортимент торгової марки Felco пропонує одноручні ножиці моделі Felco C7. Невелика вага і розмір роблять ці ножиці зручними в роботі, а іннов..
1 620.00грн.
Купити
0
Ножиці для різання дроту Felco CDO розроблені для промислового різання колючого дроту. Незважаючи на невеликі габарити (при довжині менше 20 см ножиці Felco CDO легко поміщаються в кишеню), цей інструмент дозволяє розрізати сталевий колючий дріт діам..
2 000.00грн.
Купити
0
Модель Felco CP це універсальні ножиці промислової серії інструменту Felco. Зручні та надійні, вони призначені для розрізання таких різних за структурою та міцністю матеріалів, як папір та листове залізо, шкіра та пластик, різних видів бандажних стрі..
1 090.00грн.
Купити
0
Due Cigni 2C 382/21 - потужний секатор класичної форми. Цей секатор дуже схожий на відомий швейцарський секатор Felco 2. Він має ергономічні та міцні ручки з кованого алюмінію. Леза виконані з японської високовуглецевої сталі SK-5, яка довго три..
770.00грн.
Купити
0
Секатор Due Cigni 2C 383/21 є аналогом легендарного Felco 8. Він має ергономічні та міцні ручки з кованого алюмінію. Леза виконані з японської високовуглецевої сталі SK-5, яка довго тримає заточку, є міцною і відносно стійкою до іржі. Компанія D..
770.00грн.
Купити
0
Due Cigni 2C 390/21 - зручний садовий секатор з вигнутим ковадлом. Лезо секатора виготовлено з японської вісоковуглецевої сталі марки SK-5 і покрито тефлоном, що захищає його від іржі і полегшує очистку від деревного соку. Металеві рукоятки покриті з..
800.00грн.
Купити
0
Секатор садовий FELCO 100 - це ідеальне рішення для садівників які займаються квітами. Секатор має унікальне технічне рішення "Cut and Hold" яке вирішує одну з основних проблем садівників при зрізанні квітів, а саме коли після обрізки, особливо в тру..
2 100.00грн.
Купити
Секатори
Садовий секатор

Використовується для обрізки винограду, плодових дерев, кущів, троянд, орхідей, потрібен для формування крон дерев та збора плодів.

Як правильно вибрати секатор для обрізки або як купити надійний секатор?

Обирая секатор для садових робіт та обрізки рослин, варто попередньо ознайомитись із особливостями різних видів цього інструменту. Це допоможе підібрати варіант, який підходить для виконання обєму та виду запланованих садових рабіт.

Вимоги до такого інструменту, як секатор, можуть бути різні. При виборі беріть до уваги особливості ділянки та рослин на ній або придбайте декілька різних моделей, які мають відмінності в своїй конструкції та характеристиках.

За принципом роботы секатор садовий може бути з ковадлом (контактним) або плоскостним (обвідным). Останній з варіантів представляє собою аналог садових ножиць, але його потужність вища в рази.

Садовий секатор з ковадлом (контактний)

Цей вид інструменту має одне ріжуче лезо, а замість контрлеза використовується ковадло, яке зазвичай виготовляється із пластику або із мякого цинкового сплаву. Завдяки такій конструкції, секатор з ковадлом Забезпечує чистий та гладкий зріз, що сприяє швидкому загоюванню пошкоджень рослин.

Підійде для таких видів робіт:
 • Для обрізки винограду
 • Для обрізки плодових дерев
 • Для формування крони дерев
 • Для обрізки кущів
 • Для обрізки троянд
 • Для обрізки орхідей

Якщо розглянути виробників секаторів, то варто згадати такі компанії:

Felco

Якщо Ви шукаєте надійний секатор, зверніть увагу на моделі марки Felco. Вони зарекомендували себя як високоякісний та надійний інструмент. Конструкція ріжучої частини включає ріжучий та упорний елементи. Конструкція ріжучої головки секаторів Felco добре підходить для обрізки пагонів у розвилках. Догляд за інструментом включає регулярне подтачування ріжучої частини, очищення від фрагментів рослинності, змащуванні пружини та рухливих елементів.

Модель Felco 32 має прекрасні ріжучі властивості, без проблем обрізають сухі гілки та гілки твердих пород дерев. Ретельно продумана форма ковадкла та леза не дозволяє перерізаємій гілці висковзувати з ріжучої головки. Секатор садовий Felco 31 має алюмінієві ручки з покриттям із неслизького матеріалу та регулюємим ковадлом з латуні. З його допомогою робиться ровний, дуже чистий зріз. Підходить для великої руки.

Lowe

Якщо потрібен надійний секатор для обрізки винограду, моделі Lowe 1.1011.107 або 1.109 допоможуть швидко та якісно виконати всі заплановані роботи.

Lowe 1.101 зручний для обрізки гілок діаметром до 25 мм, підходить для обрізки декоративних рослин, фруктових дерев.

Lowe 1.107 з красними ручками нескладно відшукати при випадковому падінні в траву. При роботі не создає віддачі в запястя. Элементи при поломці нескладно замінити, секатор забезпечує чистий зріз.

Секатори Lowe 2-ї серії мають конструкцію, яка забезпечує полноцінну передачу зусилля та знижає нагрузку на руку при виконанні різу. Підійдуть для обрізки гілок в зарослях, не потребують складного догляду.

Секатори Lowe 5-й серії мають невеликі розміри. Ковадло та гостре лезо дозволяють за короткий проміжок часу виконати значний обєм роботи. Приміняють в плодоводстві, садівництві.

Секатори Lowe 6-й серії – модель з ручкою стандартної форми та лезом, яке легко заміняється за необхідністю. Ширину захвату ручок можна плавно регулювати.

Секатори Lowe 7-ї серії представляють собою поєднання конструкції з високою міцністю та гарною формой, підходять для роботи у важкодоступних місцях.

Секатори Lowe 8-й серії зручні плавністю регулювання ширини захвату ручки, лезо при поломці без проблем можна замінити на нове. Підходять для маленької руки.

Секатор садовий обвідний

Такий вид інструменту, як садовий секатор обвідний, використовується для обрізки гілок кущів та дерев, товщина яких сягає 20-25 мм. Принцип роботи інструменту можна порівняти з простими ножицями. Його леза рухаються назустріч одне одному в одній площині. Зріз ррослин відбувається за допомогою вигнутого леза, ррозташованого згори. Нижнє, так зване контрлео затуплене, воно забезпечує упор з боку обрізаемої гвлки.

Обвідний секатор використовують для таких видів робіт:
 • Для обрізки винограду
 • Для обрізки плодових дерев
 • Для формування крон дерев
 • Для обрізки кущів
 • Для обрізки троянд
 • Для обрізки орхідей
 • Для збору плодів

Якщо потрібен секатор для обрізки винограду, можна без роздумів вибрати обвідну модель. За допомогою гострого леза він виконує глибокий різ, а упор забезпечує утримання гілки. Нагрузка розприділяється равномірно, гілки не розколюються. Із мінусів можна відзначити те, що конструкція потребує певного розташування леза при роботі. Одностороння заточка ускладнить обрізку гілок для шульги.

Яскравими представниками класичних секаторів можна назвати слідуючі моделі відомих виробників:

Felco 2Felco 4Felco 5Felco 6Felco 7Felco 8Felco 12. Інструменти цієї компанії призначені для професіонального догляду за рослинами, які знаходяться на присадибній ділянці Леза зроблені із якісної загартованої сталі, при роботі роблять чистий, точний зріз без нанесення вериких ушкоджень гілкам. Спеціальна канавка допомогає попередити залипання леза, полегшує роботу із сочними рослинами.

Lowe 9.104Lowe 12.104Lowe 14.104. Відмінний секатор для обрізки винограду можна знайти серед моделей Lowe. Вони підходять для видалення гілок діаметром до 20-25 мм. Зручна конструкція знижує нагрузку на руку, ідеальна для проведення робот у великих обємах. При використанні інструменту снижується ризик развитку туннельного синдрому.

Okatsune 101/103/104 зручно використовувати при обробці ліан та троянд, кущів, гілок діаметром до 25 мм. Висока твердість сталі, з якої вироблений інструмент, допомогає лезам довго зберігати гостроту заточки. Ріжуча грань загострюється так, щоб утворювати два кута. Це допомогає плавно прорізати деревину, не наносячи рослині великих травм.

Bahco PG12Bahco PX-M2Bahco PX-M3. Цей інструмент має завужені леза, котрі спрощують доступ до рослин. Ріжуча частина виготовлена із загартованої сталі. Передбачен паз для розрізання садового дроту.

Садовий секатор з храповим механізмом

Обирати садовий секатор слід в залежності від того, для якої мети планується використовувати його. Вивчив характеристики інструменту, можна підібрати зручний для Вас варіант. Якщо необхідно купити якісний секатор для санітарної обробки дерев, варто звернути увагу на обвідні різновиди, оснащені храповим механізмом.

Принцип діїи, застосування

У цього типу секаторів принцип роботи полягає у зрізанні гілок верхнім гострим лезом – процесс нагадує дію гільотини. Верхнім элементом гілку, що зрізають, притискають до ковадла та перерубують. Мякий матеріал нижньої частини береже лезо від затуплення. Храповий механізм знижує навантаження на руки та посилює зусилля яке докладає садівник для того, щоб зрізати гілку. Для зрізання треба зробити декілька стискань ручек.

Секатор застосовується для таких видів робіт:
 • Для обрізки винограду
 • Для обрізки плодових дерев
 • Для формування крон дерев
 • Для обрізки кущів
 • Для обрізки троянд
 • Для обрізки орхідей

Щоб придбати надійний секатор для обрізки винограду, кущів, гілок, варто ознайомитись із характеристиками моделей. Це дозволить розібратися з тим, иво застосувати данну модель для виконання запланованого обєму робот. Головною перевагою різновидів секаторів з храповим механізмом є їх висока потужність. З їхньою допомогою можна виконати обрізку товстих гілок, не витрачаючи для цього багато зусиль. Варто зазначити, що такі секатори мають і недолік – робота ними потребує великих затрат часу. Коштує такий інструмент недешево. Для приклада можна ознайомитись із одним секатором такого типу.

Модель Due Cigni 2c 387/20 представляє собою професійний секатор для обрізки винограду та дерев. Виготовлений з японської якісної сталі, металеві элементи покриті антикорозійним покриттям. Ручки обтянуті неслизькою гумою червоного кольору. Інструмент можна використовувати як для правої, так і для лівої руки. На ріжучому элементі є приладдя для різки садового дроту. Особливого догляду секатор не потребує – достатньо своєчасно виконати заточку та змастити.

Садовий секатор з утримувачем

Завдяки своїй конструкції, ідеально підійде для флористів. Зручний та практичний інструмент буде нзамінним помічником у вашому саді.

Садовий секатор з утримувачем підійде для таких видів робіт:
 • для обрізки троянд
 • для обрізки орхідей

Ви можете выбрати одну із добре себе зарекомендовавших моделей:

ARS-120DXFelco-100 или Lowe 16.104.

Зробити правильний вибір садового секатора, не простае завдання. З цим Вам допоможуть опитні менеджери інтернет - магазину "Агронавігатор", котрі нададуть інформацію про всі особливості обраної Вами моделі секатора та допоможуть підібрати ідеальний інструмент.