0
0
0

0.00грн.

Секатори FISKARS

1
Великий площинний секатор Fiskars PowerGearPX 94 - просте рішення для догляду за вашою присадибною ділянкою. Чудова продуктивність інструменту поєднується з невисокою вартістю. Незважаючи на легку вагу секатора, його потужності вистачає на обрізку гі..
850.00грн.
Купити
0
Секатор Fiskars PowerGearX M PX92 - необхідний атрибут весняно-осінніх садових робіт, призначений для обрізки живих гілок. У даній моделі ріжучим є тільки верхнє лезо, нижнє лезо необхідно для опори. Крім того, верхнє лезо виконано зі сталі з тефлоно..
500.00грн.
Купити
0
Садовий секатор Fiskars SingleStep P25 - це ергономічний інструмент від фінського виробника з унікальним механізмом різа. Верхнє лезо виготовлено з високоякісної сталі, а нижнє з високоміцного поліаміду. Fiskars P25 дозволяє ефективно обрізати тверді..
390.00грн.
Купити
0
Садовий секатор Fiskars SingleStep P26- недорогий, ергономічний секатор для обрізки "живих" гілок, з лезом з високоякісної вуглецевої сталі з антифрикційним покриттям. Купити секатор від фінського виробника - означає досягти максимальної ефективності..
390.00грн.
Купити
0
Садовий секатор Fiskars SmartFit P68 - по праву можна вважати універсальним інструментом, адже товщина обрізки гілля може досягати 24 мм. Fiskars SmartFit P68 відрізняється ергономічністю і зручністю. Ручки виготовлені з міцного поліаміду, це робить ..
700.00грн.
Купити
0
Садовий секатор Fiskars P90 - це ергономічний, класичний секатор для професійної обрізки живої деревини. Виготовлений з урахуванням практичного досвіду і вимог садівників. Лезо Fiskars Fiskars P90 виготовлено з вуглецевої сталі, довго залишається гос..
750.00грн.
Купити