0
0
0

0.00грн.

Сучкоріз дворучний секатор

0
Сучкоріз обвідний Bellota 3578-75. Класичний, надійний інструмент для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Леза сучкоріза виготовлені з хром-ванадіевого сплаву, що забезпечує міцність та стійкість сучкоріза до ржавіння.Наша ко..
2 100.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний Due Buoi (155/60A). Класичний, надійний інструмент для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Леза сучкоріза виготовлені із загартованої, високоякісної сталі.Наша компанія рекомендує використовувати садовий суч..
1 450.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний дворучний FELCO 211-40 Швейцария. Класичний, надійний інструмент для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Леза сучкоріза виготовлені із загартованої, високоякісної сталі.Наша компанія рекомендує використовува..
2 000.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний дворучний FELCO 211-50 Швейцария. Класичний, надійний інструмент для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Леза сучкоріза виготовлені із загартованої, високоякісної сталі.Наша компанія рекомендує використовува..
2 100.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний дворучний FELCO 220 Швейцария. Легкий, потужний сучкоріз для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Завдяки своїй потужності може обрізати сухі або старі гілки діаметром до 40 мм.Наша компанія рекомендує викори..
4 820.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний дворучний Bellota 3580-90. Потужний сучкоріз для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Завдяки своїй потужності може обрізати сухі або старі гілки діаметром до 50 мм. Леза виготовлені з хром-ванадієвой сталі.Н..
1 900.00грн.
Купити
0
Сучкоріз Falket (FAL8006). Сучкоріз сталевий клиновидний із зігнутим лезом, ковадло із загартованого алюмінієвого сплаву. Ідеальний варіант за співвідношенням ціня - якість, підійде для інтенсивної роботи в саду і ландшафтному дизайні.Фермери найчаст..
1 780.00грн.
Купити
0
Сучкоріз Falket (FAL10001). Сучкоріз сталевий клиновидний із прямим лезом, ковадло із загартованого алюмінієвого сплаву. Ідеальний варіант за співвідношенням ціня - якість, підійде для інтенсивної роботи в саду і ландшафтному дизайні.Фермери найчасті..
1 790.00грн.
Купити
0
Сучкоріз Falket (FAL8001). Сучкоріз сталевий клиновидний із прямим лезом, ковадло із загартованого алюмінієвого сплаву. Ідеальний варіант за співвідношенням ціня - якість, підійде для інтенсивної роботи в саду і ландшафтному дизайні.Фермери найчастіш..
1 650.00грн.
Купити
0
Сучкоріз з ковадлом Due Buoi (170/80). Потужний сучкоріз для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Часто використовується працівниками комунальних служб, лісгоспів, садових розплідників. Леза виготовлені із загартованої сталі.Н..
2 300.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний, телескопічний Bellota 3578-TEL. Телескопічний сучкоріз для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Леза виготовлені із хром-ванадієвої сталі сталі.Наша компанія рекомендує використовувати садовий сучкоріз Bello..
2 300.00грн.
Купити
0
Сучкоріз із серповидним ковадлом Due Buoi (173/80). Потужний сучкоріз для обрізки фруктових та декоративних дерев, кущів та винограду. Часто використовується працівниками комунальних служб, лісгоспів, садових розплідників. Леза виготовлені із загарто..
2 400.00грн.
Купити
0
Сучкоріз Falket (FAL10006). Сучкоріз сталевий клиновидний із зігнутим лезом, ковадло із загартованого алюмінієвого сплаву. Ідеальний варіант за співвідношенням ціня - якість, підійде для інтенсивної роботи в саду і ландшафтному дизайні.Фермери найчас..
1 900.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний Falket користується великим попитом як у садівників любителів так і в професіоналів. Таким садовим інструментом зручно працювати як в інтенсивному саду так і на дачній ділянці. Іменитий Італійський ріжучий інструмент ставав гордістю..
1 999.00грн.
Купити
0
Сучкоріз обвідний Falket (FAL8099) користується великим попитом як у садівників любителів так і в професіоналів. Таким садовим інструментом зручно працювати як в інтенсивному саду так і на дачній ділянці. Іменитий Італійський ріжучий інструмент става..
1 799.00грн.
Купити
0
Садовий сучкоріз ARS LP-40 - це потужний обвідний дворучний сучкоріз з максимальним діаметром різу 50 мм.Наша компанія рекомендує використовувати садовий сучкоріз ARS LP-40 для наступних видів робіт:Для обрізки плодового садуДля обрізки виноградуДля ..
3 750.00грн.
Купити
0
Садовий сучкоріз BELLOTA 3580-90 - Дворучний секатор - сучкоріз з важільним посилювачем використовується для обрізки гілок плодових дерев, кущів та винограду. Діаметр зріза досягає 50 мм. Леза сучкоріза виготовлені з хром-ванадієвої сталі стійкі до з..
1 950.00грн.
Купити
0
Садовий сучкоріз FELCO 200A-40 - Обрізайте точніше, впевненіше контролюючи відстань між гілками і не думайте, що легкий сучкоріз FELCO 200A-40 призначений тільки для філігранної роботи з тонкими гілками. Ці сучкорізи з регулюємою прямой ріжучей голов..
2 472.55грн.
Купити
0
Садовий сучкоріз FELCO 210А-50 - легкий та дуже міцний ручний сучкоріз. Інструмент для професійної обрізки товстих гілок. Пристрій точного регулювання FELCO 210А-50 гарантує оптимальне регулювання ріжучої головки протягом всього строка експлуатації с..
3 110.00грн.
Купити
0
Садовий сучкоріз Bahco P19-80-F потужний обвідний сучкоріз призначений для обрізки дуже товстих гілок на старих деревьях та кущах. Спеціальна стопорна система з центруючим болтом та кліпсой для фіксації попереджає розхитування леза. Гумові амортизато..
3 980.00грн.
Купити
0
Сучкоріз ARS LPA-30L - це сучасний японський (з коваделком) дворучний сучкоріз призначений для інтенсивної праці в саду. Це легкий, ергономічний та надійний інструмент. Завдяки легкій вазі, якісному лезу обрізка дерев навіть з твердой деревиной прохо..
3 800.00грн.
Купити
0
Сучкоріз ARS LPB-30L - це самий довгий дворучний секатор із сучасної лінійки обвідних японських сучкорізів ARS LPB-30. Серія характеризуется ергономічністю, легкістю та продуктивністю. Вага сучкоріза трохи більше одного кілограма, що дозволяє ним пра..
2 350.00грн.
Купити
0
Сучкоріз ARS LPB-30M - це середній за розміром дворучний секатор в сучасній лінійці обвідних японських сучкорізах ARS LPB-30. Серия характеризуется ергономічністю, легкістю та продуктивністю. Невелика вага дозволяє працювати весь день без великого на..
2 200.00грн.
Купити
0
Садовий сучкоріз ARS LPB-30S - це компактний сучкоріз в сучасній лінійці обвідних японських сучкорізах ARS LPB-30. Серія характеризуется ергономічністю, легкістю та продуктивністю. Важить сучкоріз всього 900 грамм, що дає змогу працювати з мінімальни..
2 000.00грн.
Купити
Сучкоріз дворучний секатор
Садовий сучкоріз

Садовий сучкоріз, це необхідний інструмент садовода та ландшафтника. За допомогою сучкорізів обрізають дерева, кущі, формують крону, роблять санітарну чистку дерев.

Сучкорізи працюють за принципом звичайних ножиць та є посиленим варіантом секаторів. Щоб впоратись із різноманіттям робіт на присадибній ділянці, необхідні сучкорізи різної конструкції, такі як:

Особливою популярністю користуються звичайні дворучні секатори. Це універсальний інструмент оснащений довгими, до 100см, ручками та потужною ріжучою частиною. Все це дає можливість обрізати дерева з масивними гілками діаметром до 50 мм.

Штанговий сучкоріз та телескопічний сучкоріз (висоторіз) використовують для обрізки верхньої частини дерев. Штанговий сучкоріз нагадує звичайний дворучний, з тією різницею, що має більш довгі ручки. А ось телескопічний сучкоріз конструктивно відрізняється від іньших інструментів. Зазвичай це терескопічна ручка з ріжучою частиною на верхівці котра приводиться до дії за допомогою мотузки. Такий інструмент дає можливість обрізати дерева на висотах до 6 метрів.

При виборі сучкоріза необхідно звернути увагу на матеріал з якого зроблені леза. Важливо, щоб вони були виготовлені з кованого, загартованого металу, це гарантує, що інструмент прослужить довго і не вийде з ладу при першій обрізці. Кращою сталлю для садових сучкорізів вважаються SK-55 (Японія), AUS-66 (Японія), 441А (США). Наступний важливий момент при виборі сучкоріза, це ручки. Для початку виберіть довжину ручок яка підійде для передбачуваних робіт. Є моделі сучкорізів, наприклад такі як Lowe, у яких ручки можна дуже легко і швидко замінити якщо вони зламалися або якщо вам знадобитися інша довжина яка може бути від 20 см до 100 см. Тому бажано придбати кілька комплектів запасних ручок різної довжини. Не зайвим на сучкорізом буде наявність амортизаторів які зменшують силу віддачі на руки при зрізі гілок.

Весь інструмент відрізняється своєю функціональністю, комфортом в роботі та продуктивністю, але безумовними лідерами серед усього розмаїття виробників сучкорізів є Lowe (Німеччина)Felco (Швейцарія)Bahco (Швеція)ARS (Японія). Модели сучкорезов этих компаний всегда отличаются высочайшим качеством материалов, эргономичностью и ремонтопригодностью.

А если Вы ищите инструмент с лучшим соотношением цена - качество, то обратите внимание на модели сучкорезов компаний Bellota (Іспанія)Due - Buoi (Італія)Due - Cigni (Італія)Falcet (Італія)Fiskars (Фінляндія). Сучкорізи цих компаній так само можуть стати незамінними помічниками у Вашому саду забезпечуючи максимум продуктивність та комфорт у роботі.

За типом конструкції дворучні сучкорізи поділяються на обвідні (класичні) і з ковадлом. Різниця у них в тому, що обвідний сучкорез це по суті той же секатор тільки збільшених розмірів і працює все за тим же принципом ножиць. А ось сучкорез з ковадлом не має нижнього (опорного леза), його замінює ковадло з пластика, або частіше, м'якого цинкового сплаву.Принцип роботи такого сучкоріза як у гільйотини, ріжуче лезо просто перерубує гілку а ковадло служить опорою. Якщо обвідний сучкорез зазвичай застосовують для обрізки живої і молодої деревини то сучкоріз з ковадлом ідеально підійде для обрізки сухих або товстих старих гілок.

До вибору такого інструменту як садовий сучкоріз необхідно підходити ретельно. З цим Вам допоможуть наші менеджери - консультанти які нададуть професійну консультацію, розкажуть про всі достоїнства та недоліки кожного інструменту і допоможуть Вам вибрати ідеальний варіант. Інтернет - магазин "Агронавігатор" це Ваш путівник та помічник в садівництві.