0
0
0

0.00грн.

Анкер-моноблок якір садовий для винограду та саду

Хіт
2
Якір виноградний використовується як у великих виноградних господарствах так і на дачних ділянках, служить в якості кріплення кутовий (крайній) опори і фіксації всього виноградного ряду (стабілізації виноградного ряду). У виноградної шпалерної систем..
90.00грн.
Купити
0
Якір для сітки проти граду (Протиградова сітка) - це спеціальні якоря до яких висунуті підвищені вимоги по міцності. В інтенсивному садівництві існує велика небезпека поганих погодних умов, а саме граду. Весь врожай може загинути буквально за пару го..
550.00грн.
Купити
0
Якір садовий використовується в основному при посадці інтенсивних садів (яблуні, груші). Служить садовий якір в якості торцевої і крайньої опори яка фіксує ряд, а в подальшому і весь сектор. В інтенсивному садівництві використовується 2 якоря по края..
185.00грн.
Купити
Анкер-моноблок якір садовий для винограду та саду

Якір для саду або садовий якір (Анкер-моноблок) це металева конструкція (виріб) яке виготовляють з металу і в процесі виробництва він не піддається термічній дії тим самим це залишає йому колишню пружність і початковий запас міцності метала.

Є кілька варіантів якорів:

Якір Виноградний - використовується для створення та підтримки (фіксації) виноградної шпалери, фіксації та стабілізації виноградного ряду.

Якір садовий - використовується для фіксації та стабілізації рядів шпалери для яблучного саду, шпалера для грушевого саду, при інтенсивному насадженні яблунь або груш.

Якір для сітки проти граду (сітки від граду) - використовуються для створення і підтримки сітки від граду, фіксація і подальша підтримка сітки від граду.

Якір для затеняющей сітки - використовуються на ділянках де потрібна установка затеняющей сітки, для її фіксації по краях і підтримки всієї конструкції в подальшому.

Якоря для сітки від птахів - використовуються на ділянках вишневий сад, сад черешні, ягідне господарство або ягідні сади, для фіксації сітки від птахів, її утримання і стабілізація всього ряду і ділянки.

Якір виноградний використовується - у великих виноградних господарствах так і на дачних ділянках, служить він в якості закріплення кутовий (крайової) опори і фіксації всього виноградного ряду (стабілізації виноградного ряду).

У виноградної шпалерної системі може використовуватися як 2 якоря (анкера) встановлені по краях так і 4, все залежить від типу посадки винограду і від технічних вимог.

Рекомендації до установки: якір виноградний вкручується в землю по обидва боки ряду, вручну або ж за допомогою спеціальної техніки. Довжина якоря повинна повністю увійти в грунт, а на поверхні повинно залишитися тільки вушко за яке в подальшому буде з'єднаються трос.

Якір виноградний вкручується один раз в землю і потім вже перебувати там на період життя виноградного ряду.

Технічні характеристики якоря для винограду:

довжина - 750 мм

діаметр арматури - 12 мм

діаметр шнека (диска) - 120 мм

товщина листового металу - 2 мм

вага - 1.1 кг

термін експлуатації 30 - 40 років

рекомендована довжина ряду 120-150 м.п.

Якір садовий використовується - при посадці інтенсивних садів (яблуні, груші). Служить садовий якір в якості торцевої і крайньої опори яка фіксує ряд, а в подальшому і весь сектор. В інтенсивному садівництві використовується 2 якоря по краях ряду і на кожен сектор ще по 4 кутових якоря для створення більш міцної конструкції на кутових рядах можна використовувати якоря для протиградової сітки.

Рекомендації до установки: якір садовий вкручується в землю за допомогою спеціальної техніки, це може бити насадка на вже наявні сільгосп обладнання (трактор) або ж за допомогою спеціального бура який укручує садовий якір в землю. Довжина якоря повинна повністю увійти в грунт залишивши зверху лише вушко (кільце) для кріплення троса.

Якір для інтенсивного саду є виробом одноразовим тому він вкручується в землю один раз і залишається там до кінця життя і плодоношення садової ділянки.

Технічні характеристики якоря для інтенсивного саду:

довжина - 920 мм

діаметр арматури - 16 мм

діаметр шнека (диска) - 200 мм

товщина листового металу - 3 мм

вага - 2,3 кг

термін експлуатації 30 - 40 років

рекомендована довжина ряду 150-200 м.п.

Якір для сітки проти граду - це спеціальні якоря до яких висунуті дуже великі вимоги. В інтенсивному садівництві існує велика небезпека поганих погодних умов, а саме граду. Весь урожай може загинути буквально за пару годин. Для того, щоб цього уникнути була розроблена спеціальна конструкція яка захищає сад від граду.

Для утримання і хорошою фіксації конструкції яка має на увазі захист від граду потрібні і спеціальні Якорі, вони повинні бути надійні і на порядок міцніше звичайних садовий якорів.

Рекомендації до установки: якір для сітки проти граду вкручується в землю за допомогою спеціальної техніки. Як правило якоря встановлюють по краях ділянки який накривається сіткою, але іноді бувають винятки і якоря встановлюються по всьому периметру накривають ділянки. Довжина якоря повинна повністю увійти в грунт залишивши зверху лише вушко (кільце) для кріплення троса.

Якір для фіксації сітки проти граду є виробом одноразовим тому він вкручується в землю один раз і залишається там до кінця життя і плодоношення садової ділянки.

Технічні характеристики якоря для сітки проти граду:

довжина - 1500 мм

діаметр арматури - 25-32 мм

діаметр шнека (диска) - 300 мм

товщина листового металу - 8 мм

вага - 4 кг

термін експлуатації 40 - 50 років

Якір для сітки для затінення - для цієї конструкції можуть використовуватися якоря для саду або якір для сітки проти граду. Справа в тому, що вимоги на кожній ділянці який накривається затеняющей сіткою різні, якщо це не велика ділянка і до самої конструкції більше не буде кріпитися інші елементи і обтяжувати її, то тут можуть використовуватися якір садовий. А бувають конструкції для затеняющей сітки які вимагають спеціальних якорів таких як якір для сітки проти граду, ці конструкції як правило займають велику площу накриття і до них ще можуть фіксуватися додаткові елементи (шпалерна система, поливні трубки, крапельне зрошення, система туману).

Рекомендації до установки: якір для сітки затінення вкручується в землю за допомогою спеціальної техніки або спеціального бура, все залежить від виду якоря. Як правило якоря встановлюють по краях ділянки який накривається сіткою, але іноді бувають винятки і якоря встановлюються по всьому периметру накривають ділянки. Довжина якоря повинна повністю увійти в грунт залишивши зверху лише вушко (кільце) для кріплення троса.

Якір для фіксації затеняющей сітки є виробом одноразовим тому він вкручується в землю один раз і залишається там до кінця життя і плодоношення садової ділянки.

Технічні характеристики якоря для сітки проти граду і якоря садового:

довжина - 1500/920 мм

діаметр арматури - 25-32 / 16 мм

діаметр шнека (диска) - 300/200 мм

товщина листового металу - 8/3 мм

вага - 4 / 2,3 кг

термін експлуатації 40 - 50 років

Якоря для сітки від птахів - використовується так само як і в затеняющей сітці по краях або по всьому периметру і стабілізує всю конструкцію. Так само як і у варіанті з якорем для сітки проти граду, зграя птахів може знищити весь урожай за лічені години. А так як площа ділянки може бути дуже велика то ми можемо і не встигнути їх всіх злякати. На захист таких плодових і ягідних садів приходить сітка від птахів, яку фермери встановлюють і тим самим запобігають поїдання всього або більшої частини винограду птахами.

Рекомендації до установки: якір для сітки проти птахів вкручується в землю за допомогою спеціальної техніки або спеціального бура, все залежить від виду якоря. Як правило якоря встановлюють по краях ділянки який накривається сіткою, але іноді бувають винятки і якоря встановлюються по всьому периметру накривають ділянки. Довжина якоря повинна повністю увійти в грунт залишивши зверху лише вушко (кільце) для кріплення троса.

Якір для фіксації сітки проти птахів є виробом одноразовим тому він вкручується в землю один раз і залишається там до кінця життя і плодоношення садової ділянки.

Технічні характеристики якоря для сітки проти граду і якоря садового:

довжина - 1500/920 мм

діаметр арматури - 25-32 / 16 мм

діаметр шнека (диска) - 300/200 мм

товщина листового металу - 8/3 мм

вага - 4 / 2,3 кг

термін експлуатації 40 - 50 років

Купити якір для винограду, якір для саду (садовий якір), якір для сітки проти граду, якір для затеняющей сітки, якір для сітки від птахів просто - і їхати в Київ не обов'язково! Замовити і купити в нашому інтернет - магазині легко через корзину або по телефону +38050 442-80-20 або +38068 711-82-08, відразу приймаємо замовлення і відправляємо товар.

Швидка доставка товару Новою поштою: по Києву, Житомир, Чернігів, Харків, Полтаву, Черкаси, Рівне, Львів, Ужгород, Чернівці, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ, Маріуполь, Вінницю, Івано-Франківськ, Суми, Луганськ, Миколаїв, Херсон , і інші міста України.