0
0
0

0.00грн.

Бамбукова опора

Хіт
0
Бамбукові опори ідеально підходять для індивідуальної опори саджанців. Для того щоб сформувати саджанець правильної форми і не завдати йому шкоди під час плодоношення, використовують бамбукові опори які кріпляться стабфіксом до шпалерної системі і ти..
24.00грн.
Купити
0
Бамбукові опори ідеально підходять для індивідуальної опори саджанців. Для того щоб сформувати саджанець правильної форми і не завдати йому шкоди під час плодоношення, використовують бамбукові опори які кріпляться стабфіксом до шпалерної системі і ти..
24.00грн.
Купити
Хіт
0
Бамбукові опори ідеально підходять для індивідуальної опори саджанців. Для того щоб сформувати саджанець правильної форми і не завдати йому шкоди під час плодоношення, використовують бамбукові палиці які кріпляться стабфіксом до шпалерної системі і т..
32.00грн.
Купити
Бамбукова опора
Бамбукова опора ідеальне рішення для використання в шпалерно система саду, виноградника, ягідника або на дачній ділянці.
Компанія «Агронавігатор» має великий досвід роботи з бамбуковими опорами, ми імпортуємо бамбук з Китаю вже більше 10 років.

- Де ж насправді використовують бамбукові опори
- Чим вони краще ніж звичайні гілки або кілочки з різних порід дерев, а так же металевих прутів.

Інтенсивний сад: Сучасні багаторічні насадження яблуні на карликових і підлозі карликових підщепах з використанням інтенсивних технологій вимагають обов'язкової наявності індивідуальної опори, що підтримує дерева у вертикальному стані. Бамбук ідеально підходить під ці вимоги так як має тонку стінку і при цьому і відсутність кривизни.
У період плодоношення навантаження на саджанець може бути дуже велика, а так як цих саджанців багато і якщо при цьому всім не використовувати шпалерну систему і індивідуальну бамбукові опору, весь ряд може просто повалити і пошкодити більшу частину саджанців.
В Європейських країнах вже давно саджанець довязи кембриком (агротрубкой) або стабфіксом до шпалерної системи, ці вони запобігають не бажає нюанси в інтенсивному саду.

Для інтенсивного саду використовується бамбук діаметром від 20 до 26 мм і довжиною від 2 - х до 3-х метрів.

Виноградарство (підв'язка винограду до бамбуку): Бамбукові опори використовують так само і в виноградарстві, для підв'язки молодого саджанця до індивідуальної опори, для форміровкі правильного росту, так само бамбук через свою рівності і пружності перешкоджає деформації саджанця.

Для підв'язки винограду використовується бамбук діаметром від 15 до 22 мм і довжиною від 1 м. До 2-х метрів.

Підв'язка томатів (помідор) бамбуковими опорами: Використовують замість гілок і мотузок, є зручним і правильним рішенням при підв'язці томатів до індивідуальної опори а саме до бамбука, так як він зможе витримати навантаження великого плодоношення, не дасть зламатися саджанця, що не буде згинатися і його не буде вести в сторони так як це часто відбувається зі звичайними гілками.
Для підв'язки томатів (помідор) використовують бамбук діаметром від 10 до 15 мм і довжиною від 50 см до 1,5 метра.

Перевага використання бамбука перед іншими видами індивідуальної опори:
- Чи не акумулює тепло і холод то що робить металевий прут який дуже часто використовують для підв'язки замість індивідуальної опори. Металеві вироби нагріватися на сонці і тим самим можуть обпекти саджанці винограду, а так само вона набирають на себе холод взимку ніж можуть обморозити саджанець.
- Чи не скривлюватися, бамбук рівний і це йому дає перевагу перед тими ж дерев'яними опорами, бо не правильно висушений кілочок буде вести в сторони і він не зможе правильно сформувати і підтримати саджанець.
- Термін служби бамбукових опор від 4 до 7 років в залежності від способу зберігання.
Переваги роботи з нами:
- Постачальники з якими ми працюємо вже більше 10 років - що дає нам завжди однакове стабільну якість матеріалу.
- Тисячі клієнтів по всій Україні, які користуються нашими послугами і товарами щодня.
- Висококваліфіковані фахівці які зможуть відповісти на будь-яке питання і допомогти в правильному виборі.
 
Пропонуємо Вам придбати високоякісні індивідуальні бамбукові опори, китайського виробника, дистриб'ютором якої на території України є компанія «Агронавігатор».