0
0
0

0.00грн.

Укривний Матеріал

0
Агротканина AGROCOVER 100г / кв.м 1,05м х 100м (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового філоментарового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках..
2 867.00грн.
Купити
0
Агротканина AGROCOVER 100г / кв.м 1,65м х 100м (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового філоментарового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках..
4 505.00грн.
Купити
0
Агротканина AGROCOVER 100г / кв.м 2,1м х 100м (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового філоментарового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках ..
5 734.00грн.
Купити
0
Агротканина AGROCOVER 100г / кв.м 3,3м х 100м (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового філоментарового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках ..
8 910.00грн.
Купити
0
Агротканина AGROCOVER 100г / кв.м 5,25м х 100м (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового філоментарового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках..
14 335.00грн.
Купити
0
Агротканина AGROCOVER 130г / кв.м 1м х 100м (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового філоментарового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках пл..
3 600.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 1,05х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорат..
2 745.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 1,65х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорат..
4 315.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 2,1х20) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоратив..
1 095.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 2,1х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорати..
5 490.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 3,3х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорати..
8 629.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 4,2х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорати..
10 900.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 100 (рулон 5,25х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорат..
13 700.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 130 (рулон 2,1х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорати..
5 872.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 130 (рулон 4,2х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорати..
11 745.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 130 (рулон 5,25х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декорат..
14 700.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 90 (рулон 1,4х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоратив..
2 764.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 90 (рулон 2,1х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоратив..
4 145.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 90 (рулон 3,3х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоратив..
6 514.00грн.
Купити
0
Агротканина Agrojutex 90 (рулон 4,2х100) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоратив..
8 291.00грн.
Купити
0
Агротканина Biotol 90 гр/м2 (3,0х5 m) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоративних..
426.00грн.
Купити
0
Агротканина Biotol 90 гр/м2 (3,0х10 m) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоративни..
852.00грн.
Купити
0
Агротканина Biotol 90 гр/м2 (3,0х100 m) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоративн..
7 290.00грн.
Купити
0
Агротканина Biotol 90 гр/м2 (3,2х5 m) (чорна) це щільний пористий матеріал. Тканина зроблена з поліпропіленового волокна.Використовують агротканину дляВирощування овочів, фруктів та ягід;Вирощування квітів;У розплідниках плодових та декоративних..
426.00грн.
Купити
Укривний Матеріал
Кожен Фермер, Садівник і Дачник намагається убезпечити свій урожай і врятуйте його від заморозків, бур'янів, а також різного роду гризунів.
З розвитком сучасних технологій вчений винаходять нові матеріали, які добре приживаються на Агроринку.
Агроволокно - це екологічний і міцний нетканий матеріал, який захищає рослини від заморозків, палючого сонця і птахів.

Переваги Агроволокна
 • Легкий та міцний матеріал (не навантажує рослину)
 • Пропускає вологу та сонячні промені (дає можливість отримати врожай швидше на 2-3 тижні)
 • Запобігає обмерзанню рослин (при нічних заморозках)
 • Не потребує спеціального поливу (пропускає воду)
Агроволокно підійде як для невеликих дачних ділянок, так і для промислових полів. У його використанні немає нічого складного і не треба вчитися чогось нового, кріпиться воно так само, як і звичайна поліетиленова плівка.
Також його можна використовувати для того, щоб убезпечити дерева від заморозків і гризунів, досить просто обмотати його навколо стовбура дерева.
Для того, щоб краще захистити від заморозків, краще обмотати дерево кілька разів, так дерево буде більше захищене і зберігатиме тепло.
При створенні теплиці Агроволокно буде незамінним тому що за своїми характеристиками воно значно перевершує плівку, а також більш довговічне.
Завдяки спеціальній структурі воно втрачає температуру набагато повільніше. Запобігає попаданню бур'янів та комах у ґрунт.
Чорне Агроволокно чудово замінює природну мульчу, воно не дає рости бур'янам і при цьому добре затримує сонячні промені, пропускаючи повітря і вологу, покращуючи дренаж і аерацію.
Існують різні щільності нетканого матеріалу:
 • 17-19 г/м2 - Захищає від Морозів до -3°С, добре пропускає світло та захищає від шкідників, найчастіше використовують при висадці розсади.
 • 23-30 г/м2 - Захищає від заморозків до -5°С.
 • 40-50 г/м2 - Захищає від заморозків до -7 ° С., а також від граду та сильного вітру.
 • 60-80 г/м2 - Захищає від заморозків до -10°С. ідеально підходить для захисту від вітру, а також для укриття теплиць.
 • Дуже часто Нітканий матеріал використовують у теплицях, завдяки його властивостям можна заощадити на опаленні та прискорити час дозрівання, тим самим одержати врожай раніше на 14 днів.
Завдяки Агроволокну можна вирощувати всі овочі в теплицях взимку та напровесні.

Агротканина - це штучний тканий матеріал зовні схожий на мішковину, добре зарекомендував себе в мульчуванні та у боротьбі з бур'янами та шкідниками.

Геотекстиль стійкий до УФ випромінювання, хімічних та біологічних впливів, грибків та цвілі, має велику термостійкість до 220°С.
За допомогою нього можна обмежити зростання коріння у дерева для цього треба просто обмотати в нього коріння і можна не турбуватися про посаджене дерево поряд з будинком або верандою.
Переваги Агроткани
 • термін служби понад 7 років
 • стійкий на розрив
 • можна не прибирати з грядки восени (за зиму не псується і навесні можна знову садити грядки).
 • захищає від шкідників
 • створює ідеальний мікроклімат для рослини
 • мульчує ґрунт
 • запобігає забрудненню овочів
При посадці не потрібно намагатися не наступити на Агротканину, вона настільки міцна, що навіть якщо ви ходитимете по ній, поливати і збирати врожай вона не пошкодиться.
Полив здійснюється як методом краплинного поливу, так і методом розбризкування, тому що через Геотекстиль вода проходить з легкістю та потрапляє прямо до рослини.
Для яких кулютур використовують Агротканину найчастіше:
 • Овочі (помідора, капуста, буряк, редис)
 • Ягоди (Полуниця, суниця)
 • Дерева (для мульчування ґрунту)
Як правильно постелити Агротканину:
 • перекопайте ділянку на якій плануєте постелити геотекстиль
 • очистіть від трави та бур'янів землю
 • постіль на підготовлений грунт
 • по краях слід зробити невеликі заглиблення і в них укласти тканину, далі присипати трохи землею. Для того щоб краще зміцнити, можна зафіксувати спеціальними кілочками.
Мішковина

Служить в обмотці комів під час транспортування, перевезення та пересадки дерев, саджанців.
Завдяки натуральним матеріалам з легкістю пропускає до коріння воду та повітря, при цьому не пошкоджуючи їх.
Мішковину з давніх-давен використовують для захисту від гризунів обмотавши при цьому стовбур дерева, гризуни не будуть гризти кору і не пошкодять рослини.
Залежно від щільності мішковини вона може використовуватись у таких ґрунтах:
 • Глинистий та піщаний грунт - стандартна щільність
 • Чорнозем – середня щільність, щільність ниток середня.
 • Розсипчастий ґрунт – висока щільність, має найбільший рівень щільності ниток.
Перед тим як купити потрібно визначиться з розміром, який Вам підійде, найчастіше використовують такі розміри: 60х60 см, 80х80 см, 100х100 см, 120х120 см, 140х140 см, 160х160 см.

Сітка для комів - це спеціальна плетена сітка, яка використовується для пересадки та транспортування дорослих дерев, при цьому максимально зберігши грунт.

Це допомагає рослинам пережити шок від пересадки та максимально швидко прижиться на новому місці.
Характеристики Сітки для комів:
 • матеріал використання: металевий дріт
 • діаметр: 45, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 140 і 170 см
Сітка садова (сітка, що затіняє, Сітка від Птахів, Сітка від Гризунів)
Садова сітка має кілька варіантів та призначень щодо використання її на дачній ділянці:
Затіняюча сітка - це сітка завдяки якій ми можемо отримати певний відсоток затінення для наших рослин, щоб під впливом сонця воно не було пошкоджено.

Переваги сітки для затінювання:
 • Стійка до високої температури та хімічних речовин
 • Великий термін служби 5-10 років.
 • Стійка на розрив
 • Великий вибір розмірів
 • Пропускає повітря до рослин
Відсоток затінення
 • 45% накриття овочів яким потрібна легка тінь, але й сонячні промені теж потрібні для правильного дозрівання.
 • 60-70% накриття розсади
 • 80-85% накриття автотранспорту та зон які потребують тіні
 • 95% накриття ресторанів, паркових зон, альтанок на відкритому сонці.
Сітка від птахів

Щоб захистити свої рослини та квіти від птахів, які за пару годин можуть зіпсувати весь урожай, використовують сітку для захисту від птахів.
Завдяки зручній конструкції та легкому матеріалу сітка легко встановлюється на потрібній ділянці та блокує проникнення птахів.
Переваги Сітки від птахів:
 • Легка в установці
 • Довгий термін експлуатації від 3 до 7 років
 • Стійка до сонячних променів
 • пропускає повітря до рослин
 • Стійка до гниття та цвітіння
 • УФ стабілізована
Сітка від зайців

Служить захистом восени року від гризунів, тому що саме в цей час вони активно поїдають кору з дерев, що завдає шкоди дереву, що може спричинити за собою його загибель.
Сітка в експлуатації дуже проста і виглядає вона візуально як пожежний шланг, відмотуємо потрібну нам довжину і відрізаємо, далі закріплюємо на саджанець/дерево і гризуни не можуть підійти зі стовбура.
 • Термін експлуатації – від 3 до 7 років.
 • Стійка до сонячних променів та хімії
Сітка від Граду

Служить захистом від граду. Багато садівників закуповують різні інноваційні матеріали для свого саду, але часом забувають чи не хочуть встановлювати захист від граду, а марно, адже саме град може повністю знищити весь урожай за кілька годин.
Сітка має 2 види конструкцій і дуже легко встановлюється та служить від 10 років.
 • Пряма
 • Конусна
Сітка від кротів

Служить захистом вашого трав'яного газону від кротів. Проста і зручна установка, стелимо сітку на потрібну нам ділянку, а зверху присипаємо ґрунтом але не більше 5 см.

Купити класичні аламбики ручної роботи за найкращою ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Агронавігатор». Оформіть замовлення за телефоном +38 (050) 442-80-20 і ми доставимо вам найкращі зразки нашого обладнання в найкоротший термін.