0
0
0

0.00грн.

Товари для виноробства

0
Аламбік для віскі 30 літрів з термометром (Португалія). Це мідний самогонний апарат ручної роботи. Шви дисцилятора паяні із застосуванням тугоплавкого сплаву, що робить його абсолютно надійним у використанні. Самогонний апарат складається з куба об'є..
16 900.00грн.
Купити
0
Аламбік мідний з термометром на 10 л (Португалія) (AL10T) Alamcopper. Це мідний самогонний апарат ручної роботи. Шви дисцилятора паяні із застосуванням тугоплавкого сплаву, що робить його абсолютно надійним у використанні. Самогонний апарат складаєть..
7 900.00грн.
Купити
0
Аламбік мідний з термометром на 20 л (Португалія) (AL20T) Alamcopper. Це мідний самогонний апарат ручної роботи. Шви дисцилятора паяні із застосуванням тугоплавкого сплаву, що робить його абсолютно надійним у використанні. Самогонний апарат складаєть..
10 950.00грн.
Купити
0
Аламбік 30 л AL30T (Португалія). Це мідний самогонний апарат ручної роботи. Шви дисцилятора паяні із застосуванням тугоплавкого сплаву, що робить його абсолютно надійним у використанні. Самогонний апарат (AL30T) складається з куба об'ємом 30 л, цибул..
13 100.00грн.
Купити
0
Алькітара традиційний арабський аламбік з термометром на 10 л (Португалія). Це мідний самогонний апарат ручної роботи. Шви дисцилятора паяні із застосуванням тугоплавкого сплаву, що робить його абсолютно надійним у використанні. Самогонний апарат скл..
10 100.00грн.
Купити
0
Ареометр для цукру АС-3 0-25% - це вимірювальний прилад для визначення масової частки цукру у водних розчинах. Для проведення вимірювань ареометр цукромір занурюють у скляний циліндр об'ємом 250мл заповнений вимірюваною рідиною так, щоб ареометр віль..
120.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір з термометром АСП-Т (0%-60%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях, а також визначення температури рідини, що вимірювається в інтервалі від -25°С д..
240.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір з термометром АСП-Т (60%-100%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях, а також визначення температури рідини, що вимірювається в інтервалі від -25°С..
240.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір з термометром АСП-100 (0%-100%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях. Для проведення вимірювань ареометр (спиртомер) занурюють у мірний циліндр за..
100.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір АСП-3 (0%-40%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях. Для проведення вимірювань ареометр (спиртомер) занурюють у мірний циліндр заповнений рідиною,..
100.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір АСП-3 (20%-80%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях. Для проведення вимірювань ареометр (спиртомер) занурюють у мірний циліндр заповнений рідиною..
120.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір АСП-3 (40%-70%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях. Для проведення вимірювань ареометр (спиртомер) занурюють у мірний циліндр заповнений рідиною..
100.00грн.
Купити
0
Ареометр спиртомір АСП-3 (70%-100%) призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях. Для проведення вимірювань ареометр (спиртомер) занурюють у мірний циліндр заповнений рідино..
100.00грн.
Купити
0
Ареометр-пивомір Брікс призначений для швидкого і точного вимірювання концентрації етилового спирту, що міститься в розчинах, алкогольних напоях. Для проведення вимірювань ареометр (спиртомер) занурюють у мірний циліндр заповнений рідиною, що вимірюв..
86.00грн.
Купити
0
Виномір побутовий (спирт 0-12%, цукор 0-25%) - це вимірювальний прилад для визначення вмісту спирту у вині та вмісту цукру в алкогольних напоях, соках, сиропах. Для проведення вимірювань ареометр (виномір) занурюють у скляний циліндр заповнений рідин..
30.00грн.
Купити
0
Вирва 90 мл (поліпропілен) застосовується у виноробстві та самогоноваренні для зручного переливання рідин. Пластикова воронка може використовуватися для фільтрування вина, і міцних алкогольних напоїв, для цього у вирву вкладають кружок фільтрувальног..
35.00грн.
Купити
0
Воронка сталева з фільтром 11 см застосовується в кулінарії виноробства та самогоноваріння для зручного переливання рідин та грубої фільтрації. Лійка - воронка виготовлена з харчової, нержавіючої сталі та має зручну ручку. Вузький носик ідеально підх..
160.00грн.
Купити
0
Воронка сталева з фільтром 13 см застосовується в кулінарії виноробства та самогоноваріння для зручного переливання рідин та грубої фільтрації. Лійка - воронка виготовлена з харчової, нержавіючої сталі та має зручну ручку. Вузький носик ідеально підх..
170.00грн.
Купити
0
Воронка сталева з фільтром 15 см застосовується в кулінарії виноробства та самогоноваріння для зручного переливання рідин та грубої фільтрації. Лійка - воронка виготовлена з харчової, нержавіючої сталі та має зручну ручку. Вузький носик ідеально підх..
190.00грн.
Купити
0
Гідрозатвор з ущільнювачем (15 мм) призначений для відведення вуглекислого газу, який утворюється при бродінні вина, браги, пива і перешкоджаючи проникненню кисню всередину ємності. По бульбашкам, що виділяються при бродінні на гідрозатворі, можна ко..
60.00грн.
Купити
0
Гідрозатвор на банку (з трубкою) (ГЗ-Б) призначений для відведення вуглекислого газу, який утворюється в прибродженні вина, браги, пива і перешкоджаючи проникненню кисню всередину ємності. За бульбашками на гідрозатворі, що виділяються при бродінні, ..
15.00грн.
Купити
0
Гідрозатвор на банку (кришка) (ГЗ-Б2) призначений для відведення вуглекислого газу, який утворюється в прибродженні вина, браги, пива і перешкоджаючи проникненню кисню всередину ємності. За бульбашками на гідрозатворі, що виділяються при бродінні, мо..
15.00грн.
Купити
0
Гнучкий сифон з фільтром 2 м. Цей пристрій призначений для переливу та фільтрації вина та інших напоїв. Сифон-фільтр складається з еластичної трубки, на кінці якої є фільтр для запобігання попаданню залишків продуктів бродіння. Гнучкий сифон оснащени..
85.00грн.
Купити
Товари для виноробства

Вино цінували ще з давніх часів і до цього дня це справді чудовий напій.

Але домашнє вино відрізняється від того, що ми купуємо в магазині, це смакові якості, різновид вин, такі як абрикосове, малинове, ожинове.

Але навіть маючи хорошу і плодову ділянку мало хто з дачників купує обладнання для виготовлення вина, багато хто користується тим, що залишилося від предків або ж роблять самі за інструкціями з інтернету.

Не варто забувати, що якісне обладнання – це дуже великий плюс у приготуванні правильного вина.

Що дає професійне обладнання:

 • Якість продукції щоразу однакова
 • Збільшується чистота продукту і з нею та термін зберігання
 • Служить не один рік
 • Виготовлено зі спеціальних матеріалів, які не окислюються і не псуються.
 • Яке саме обладнання потрібне для виготовлення вина?

Ємність для сировини та готового продукту - це можуть бути різні ємності та пляшки різної форми та розміру, але найідеальніший матеріал буде скло.Воно не вступає в реакції з вмістом, важливо ще те, що скляний посуд прозорий і завдяки цьому зручно спостерігати за вмістом, зміни кольору, зміни обсягу, процес бродіння.

Якщо шукати альтернативу скляній тарі, то найкраще розглядати емальовану тару, вона за своїми властивостями схожа зі скляною.

Деякі винороби купують дубові бочки, але з цією тарою є свої нюанси у роботі.

З матеріалів тари, які не варто вибирати, це мідні, сталеві та алюмінієві ємності, вони мають властивість вступати в реакцію з вмістом.

Обладнання для подрібнення сировини:


Після збирання врожаю його слід подрібнити для того, щоб усунути непотрібні гілочки, плодові ніжки, це слід робити для винограду, яблук, для малини, ожини можна не подрібнювати, а відразу пресувати її.

Бувають подрібнювачі як ручні, так і механічні.

Як правило, у невеликих обсягах до 10 кг подрібнюють ножем або кухонним комбайном, але те, що більше вже використовують обладнання.

Найчастіше його називають Дробарка для Винограду або Подрібнювач Для Фруктів.

Обладнання для віджиму та пресування виноматеріалу:Для того, щоб витягти необхідний сік, нам потрібно приступити до пресування, а в цьому нам допоможе обладнання для віджиму виноматеріалу.

З давніх-давен процес пресування виконували ногами, в бочку засипали виноматеріал і по ньому ходили, так проходив процес віджиму.

Але зараз з розвитком сучасних технологій з'явилися гвинтові ручні преси, гідравлічні та електричні преси об'ємом від 2 літрів.

Гідрозатвор - це пристрій, який допомагає стравлювати вуглекислий газ і не давати суслу вступати в реакцію з повітрям.Виглядає як звичайна підлога вигнута трубка, яку спочатку заповнюють водою.

У процесі того, як дозріває вино і під впливом температури у виноматеріалу починається етап бродіння, цукор, який у ньому перебуває за допомогою дріжджів, виділяє вуглекислоту і переробляється в алкоголь.

Для того, щоб ємність не розірвало від того самого вуглекислого газу, для цього використовують гідрозатвор або пристрої, які виконують таку ж функцію.

Так само слід пам'ятати, що відкритим теж не варто залишати нашу ємність з виноматеріалом, так як воно може окислюватися і псується через постійний контакт з повітрям.

Фільтри для очищенняЯкщо в процесі бродіння не прибирати залишки дріжджів і осад, який з'являється, то якість напою може значно погіршитися.

Щоб очистити від усіх непотрібних речовин, вино переливають з однієї ємності в іншу, використовуючи при цьому фільтри для очищення або просту марлеву тканину.

Ареометр Рефрактометр та ВиномірЯкщо ви хочете, щоб ваше вино вийшло правильне і щоб вам не довелося все вимірювати на око, тоді доведеться запастися також маленькими помічниками, а саме:

 • Ареометр - прилад для визначення цукру в суслі та оцінка алкоголю
 • Рефрактометр - прилад, який допомагає виноробу визначити стиглість фруктів.
 • Виномір - універсальний інструмент за допомогою якого можна визначити питому щільність рідини, кількості цукру і спирту в напої.]

Ємності для виміру та переливу - це незамінні елементи для кожного винороба за допомогою них він з точністю знає скільки і чого він додав у майбутній напій.


До таких ємностей належить:

 • Лійка допоможе додати існуючий виноматеріал інгредієнтів, або перелити вино в іншу ємність без втрати.
 • Мірну склянку за допомогою нього можна точно визначити обсяг компонентів виноробства.
 • Циліндр мірний дуже схожий на мірну склянку, функції виконує ті ж самі.

Винні дріжджі


Для будь-якого вина потрібне обов'язкове використання винних дріжджів без них воно так і залишиться суслом.

Існує кілька варіантів дріжджів:

 • Дріжджі природного походження - цей вид дріжджів вважається найкращим, тому що завдяки ньому виходять найвишуканіші вина, але й попітніти для того, щоб його зробити доведеться чимало.
 • Дріжджі штучні виведені в лабораторіях - з цим видом очікується менше неприємностей, тому що вчені постаралися, щоб при використанні їх у вас все вийшло з мінімальними зусиллями та максимальними результатами.

Аламбік для виробництва Віскі та Винного Дистиляту - це куб спеціальної конструкції виготовлений з міді і призначений для дистиляції спирту, він складається з трьох деталей шолома, куба і холодильника.


За допомогою Аламбік можна в домашніх умовах виробляти дорогі напої, такі як Коньяк, Бренді, Кальвадос, Віскі, Джин, Шнапс.

Такі напої можна зробити і за допомогою звичайного самогонного апарату, але для того, щоб продукт був справді незрівнянний, слід робити все як професіонали.

Завдяки ручній роботі та неповторному вигляду Аламбік може стати ідеальним подарунок на будь-яке свято.

Різновиди Аламбіків:

 • Алькітара
 • Віскарний Аламбік
 • Куб Колонний для дистилятів високоградусних.

Купити класичні аламбики ручної роботи за найкращою ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Агронавігатор». Оформіть замовлення за телефоном +38 (050) 442-80-20 і ми доставимо вам найкращі зразки нашого обладнання в найкоротший термін.