0
0
0

0.00грн.

Вимірювальні пристрої

1
Ручний бур AQUATEC 110 см це інструмент для легкого відбирання зразків ґрунту з потрібної глибини. Виготовляється із нержавіючої сталі, в залежності від моделі може бути різної довжини: 50, 80 і 110 см. Ріжуча частина 25 см.Купити ручний бур AQUATEC ..
1 290.00грн.
Купити
0
Ручний бур AQUATEC 50см це інструмент для легкого відбирання зразків ґрунту з потрібної глибини. Виготовляється із нержавіючої сталі, в залежності від моделі може бути різної довжини: 50, 80 і 110 см. Ріжуча частина 25 см.Купити ручний бур AQUATEC 50..
1 090.00грн.
Купити
0
Ручний бур AQUATEC 80см це інструмент для легкого відбирання зразків ґрунту з потрібної глибини. Виготовляється із нержавіючої сталі, в залежності від моделі може бути різної довжини: 50, 80 і 110 см. Ріжуча частина 25 см.Купити ручний бур AQUATEC 80..
1 090.00грн.
Купити
0
Дощомір пластиковий 0-50 mm L/m2 (Rain1) призначений для вимірювання рівня опадів.Купити дощомір пластиковий 0-50 mm L/m2 (Rain1) в нашому магазиі можна, зробивши заказ через корзину або подзвонивши за телефоном:+38(050)-442-80-20;+38(068)-711-82-08Ш..
190.00грн.
Купити
0
Екстрактор ґрунтового розчину AQUATEC - Е (вакуумна свічка; лізиметр; солютер; Suction Lysimeter, Soil Solution Extractor) призначений для вилучення ґрунтової води безпосередньо із ґрунту біля кореневої системи рослин для подальшого аналізу грунтовог..
570.00грн.
Купити
0
Електронна ложка-ваги з LCD дисплеєм та межею зважування 500 г. ідеальний прилад для кухні та саду. Ложка має компактний дизайн і працює всього від двох батарейок типу ААA. Зняти точні показання ви зможете завдяки досить великому LCD дисплею з добре ..
400.00грн.
Купити
0
Електронний вологомір ґрунту Moisture Meter MM201 це вимірювач вологостіякий дозволяє швидко провести вимірювання об'ємного вмісту вологи (%) і температури (°С)  в різних типах ґрунту та гідропонного субстрату( мінеральна вата). Індикаторни..
6 200.00грн.
Купити
0
Електронні кишенькові ваги ZC20601 з високою точністю зважування мають LCD екран з підсвічуванням. Портативні ваги використовуються для точного зважування різних дрібних предметів і використовуються в медицині, хімії, фізиці, ювелірній справі, для пі..
325.00грн.
Купити
0
Кишеньковий pH-метр HORIBA LAQUAtwin pH-11 призначений для вимірювання рН в зразках об'ємом 0,1 мл (або 0,05 мл з паперовим пробоотборником) які поміщаються в невеликий відсік з датчиком. Характеристики датчика дозволяють вимірювати в'язкі рідини, тв..
5 100.00грн.
Купити
0
Кишеньковий pH-метр HORIBA LAQUAtwin pH-22 призначений для вимірювання рН в зразках об'ємом 0,1 мл (або 0,05 мл з паперовим пробоотборником) які поміщаються в невеликий відсік з датчиком. Характеристики датчика дозволяють вимірювати в'язкі рідини, тв..
6 400.00грн.
Купити
0
Кишеньковий pH-метр HORIBA LAQUAtwin pH-33 призначений для вимірювання рН в зразках об'ємом 0,1 мл (або 0,05 мл з паперовим пробоотборником) які поміщаються в невеликий відсік з датчиком. Характеристики датчика дозволяють вимірювати в'язкі рідини, тв..
7 700.00грн.
Купити
0
Бездротовий смарт-термометр та цифровий гігрометр XIAOMI Mijia. Використовується для вимірювання та контролю температури та вологості у приміщеннях, теплицях. Температура та вологість у приміщенні безпосередньо впливають на наше здоров'я та на рослин..
150.00грн.
Купити
0
Кишеньковий кондуктометр HORIBA LAQUAtwin EC-11 призначений для вимірювання безпосередньої проводності рідких зразків які поміщаються в невеликий відсік з датчиком. Для проведення вимірювань немає необхідності в склянці для калібрування лічильника аб..
5 350.00грн.
Купити
0
Лакмусовий папір на 80 полосок (pH 1-14) призначена для швидкого та економічного вимірювання рН (водневий показник) будь-якої рідини або сумішей рідин (слина, содові розчини, вода, напої тощо). Для проведення вимірювань смужку лакмусового папіру необ..
50.00грн.
Купити
0
pH-метр EZODO 6011 - це простий в експлуатації високоякісний прилад професійного класу точності для аналізу кислотності розчинів. pH метр EZODO 6011 призначений для вимірювання рівня кислотності води (концентрація вільних іонів водню). Вимірники кисл..
1 400.00грн.
Купити
0
Рефрактометр ATC для вина 0-40% Brix, 0-25% Vol. Рефрактометр цієї моделі не потребує налаштування, має скляну лінзу та функцію АТС. Використовується виноробами, пивоварами та пасічниками, які виготовляють медове вино. Рефрактометр для цукру дуже зру..
700.00грн.
Купити
0
Рефрактометр для вина і пива RSG-32ATC (0-32 % Brix, 1.000-1.120 SG wort) призначений для визначення вмісту цукру і питомої щільності спиртних напоїв. Також можна визначати відсоток цукру (сахарози) у ягодах. За допомогою даного рефрактометра ви може..
600.00грн.
Купити
0
Тензіометр AQUAMETER ECO, модель Т - це іригаційний вологомір грунту який зарекомендував себе як простий та надійний датчик контролю вологості грунту. Призначений для швидкого і точного вимірювання вологості грунту. Датчик може застосовуватися як у в..
1 290.00грн.
Купити
0
Компактний тензіометр AQUAMETER ECO, модель ТМ - це зменьшений іригаційний вологомір грунту який зарекомендував себе як простий та надійний датчик контролю вологості грунту. Призначений для швидкого і точного вимірювання вологості грунту. Датчик може..
1 290.00грн.
Купити
0
Професійна серія тензіометрів AQUAMETER PRO, модель Т - це іригаційний вологомір грунту з підвищеною точністю вимірювання який зарекомендував себе як простий та надійний датчик контролю вологості грунту. Призначений для швидкого і точного вимірювання..
1 750.00грн.
Купити
0
Професійна серія тензіометрів підвищеної точності AQUAMETER PRO, модель ТA - це іригаційний вологомір грунту з  електронним вимірювальним вакуумметром. Призначений для швидкого і точного вимірювання вологості грунту. Датчик може застосовуватися ..
4 290.00грн.
Купити
0
Професійна серія тензіометрів підвищеної точності AQUAMETER PRO, модель ТМА - це іригаційний вологомір грунту з цифровим та механічним вимырювальними вакуумметрами. Призначений для швидкого і точного вимірювання вологості грунту. Датчик може застосов..
4 600.00грн.
Купити
0
Mi TDS тестер для перевірки якості води. Це незамінний, простий в управлінні та дуже корисний пристрій для контролю якості води. Зовні TDS-метр схожий на електронний градусник. Але крім температури, він здатний виміряти вміст у воді важких металів, о..
350.00грн.
Купити
1
Калібратор для cливи та абрикоса - набір з 8 кілець діаметра від 35 до 70 мм з кроком в 5 мм для калібрування плодів, зручний у використанні і не вимагає спеціальних навичок. Калібратор виготовлений з міцного і якісного пластику.Купити калібратор для..
185.00грн.
Купити
Вимірювальні пристрої

Развитие современных технологий во всех сферах не обошло стороной аграрную сферу включая садоводство, виноградарство, выращивание ягод, а также овощеводство.

Новые требования к качеству продукции, желание максимально эффективно использовать каждый квадратный метр земли для повышения урожая, чтобы удовлетворять постоянно увеличивающийся спрос на сельхозпродукцию, привели к внедрению в сельское хозяйство высокоточных измерительных приборов и автоматических систем контроля.

Основные показатели которые необходимо постоянно контролировать, чтобы добиться максимальных показателей качества и объёма урожая это температа, освещённость, кислотность, уровень осадков, влажность почвы, качество воды и уровень удобрений в почве.

Сейчас на рынке представлен очень большой ассортимент измерительных приборов помогающих агрономам и садоводам осуществлять контроль и уход за сельскохозяйственными культурами.

К таким приборам относятся:
 • Дождемеры для определения колличества осадков
 • PH метры для измерения кислотности
 • Влагомеры Тензиометры для измерения влажности грунта
 • Калибраторы для калибровки продукции по размеру
 • Термометры для измерения температуры и в лажности в темпицах

Каждый из этих приборов дает агрономам четкое понимание что происходит с растениями и чем нужно помочь тому или иному растению для их развития и максимального плодоношения.

Измерительные приборы для сада бывают:
 • Механические
 • Электроные
 • Лазерные
Также измерительные устройства делятся на типы по их определению:
 • Приборы для измерения показателей почвы (РН метр, Тензиометр, Лакмусовые Полоски, Дождемеры)
 • Приборы для измерения плодов и их показателей (калибраторы, рефрактометр, пенетрометр)


Дождемеры полевой (Осадкоизмеритель) используеться для точного измерения колличества осадков за определенный период времени. Представляет собой прозрачнуб колбу с измерительной шкалой, материал из которого производят осадкомеры может использоваться даже при минусовых температурах. Оснащен универсальным держателем который легко закрепить на любой вертикальной поверхности.


РН Метр - измеритель кислотности грунта - с помощью этого прибора измеряют кислотность грунта или субстратов, часто используется в выращивании голубики так как там очень важен баланс кислотности грунта, а так же в типлицах. Большая часть РН измерителей портативные, так как нужно чтобы они всегда находились под рукой у aгронома, с помощью него можно быстро и точно измерить кислотность почвы и от полученых результатов предпринимать меры по оптимизации РН грунта для обеспечения идеальных условий для развития растений и его плодоношений. Снизить кислотность может древесная зола или изветковый материал. Повысить кислотность можно с помощью удобрения.


Лакмусовые бумажки - с их помощью, как и с РН метром, тоже можно определить кислотность грунта, но в разы дешевле. Для того чтобы определить с помощью лакмусовой полоски кислотность нам понадобиться дисцилированая вода, ее следует смешать в чистой и отдельной емкости с грунтом до кашеобразного состояния и дать немного постоять, после чего можно измерять уровень РН погрузив в эту кашицу полоску лакмусовой бумаги. После этого, необходимо сравнить цвет лакмусовой бумаги с цветом в специальной таблице, где каждый цвет и оттенок соответствуют определённому уровню кислотности.


Тензиометры - это специальный прибор который поможет измерить влажность почвы в открытом грунте, тепличных комплексах, садовых центрах, дачных участках. С помощью этого устройства вы можете разработать специальную систему полива для той или иной группы культур, а также определить для уже существующих культур программа по увеличению или уменьшению полива. Это также поможет правильно рассчитать количество удобрения, которое стоит внести для подкормки растений. Тензиометры используются при выращивании, овощей, фруктов, декоративных культур, ягод и т.д.


ЕС метр (Кондуктометр) - используется для измерения электропроводности воды или водных растворов, также часто применяют для определения содержания солей в почве. Кондуктометр применяют для анализа концентрации питательных растворов. Они бывают как портативные, так и стационарные. Большой популярностью пользуются портативные, их часто используют в тепличных и лесных хозяйствах и в ботанических садах. Принцип работы состоит в том, чтобы измерить способность ионов переносить электрический заряд. Кондуктометр не есть слишком сложным механизмом, но при его выборе стоит обратить внимание на такие характеристики как: наличие термо компенсации и чувствительность измерения. Так же этот прибор бывает совмещен с несколькими другими измерителями: РН метр, термометр, cолемер.


Рефрактометр для фруктов и ягод, с помощью него измеряют концентрацию сахара. Работа рефрактометра основана на преломлении света в разных средах. Исследуемую жидкость (сок, брагу, вино) наносят на призму. Через систему линз преломленный свет попадает на шкалу с градацией, разделяя её на светлую и темную часть(шкалу можно увидеть через монокуляр).Граница между светлой и темной частью шкалы показывает численное значение, например, концентрацию сахара в соке или спирта в воде. С помощью ручного рефрактометра можно с легкостью измерить уровень сахара во фруктах.


Пенетрометр - для измерения твердости (плотности) фруктов. С его помощью можно измерить твердость что в свою очередь поможет определить:

 • оптимальный процесс переработки фруктов
 • готовность к перевозке
 • качество и сроки хранения
 • время сбора урожая
 • процесс созревания


Калибратор для фруктов, овощей и ягод используется для сортировки по размеру. Ручные калибраторы часто используются в аграрной сфере для калибровки чеснока, лука, картофеля, яблок, груши, абрикос, персика, слив, ореха, вишни, черешни, винограда. Изготавливаются они из нержавеющей стали или из пищевого пластика. Веерные калибраторы имеют большое количество отверстий для калибровки овощей и фруктов разного размера.